Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Urzadzenie wielofunkcyjne, drukujace obrazki wielkosci tarczy zegarka

TOSO2 21 Jun 2015 12:47 936 7
    TOSO2
    Level 8  
    Witam,prosze o rade ,gdyż w temacie nie jestem obeznany. Potrzebuje urządzenie które głownie będzie drukowało na papierze samoprzylemnym małe obrazki w dużej rodzielczosci(wielkości tarczy do zegarka). Szybkość takiego druku jest niewazna,liczy się jak najlepsza jakość. Musi być działające i bezproblemowe Wi-Fi,fajnie jak będzie duplex i wystarczy A4. Urzadzenie wielofunkcyjne będzie w domu,wiec gabarytowo nie powinno być ogromne.
    Jakie modele doradzicie oraz w jakim przedziale cenowym szukac?

Dodano po 1 [godziny] 59 [minuty]:

Nikt nie pomoże? A czy takie tanie w utrzymaniu Brothery j552,j152 czy j105 poradzą sobie z takimi niedużymy obrazkami?
    User removed account
    User removed account  
    TOSO2
    Level 8  
    Dziękuje za wypowiedz.Te wydruki będą tarczami w zegarkach wiec nie wiem czy lepszej trwałości nie uzyskam w laserowkach z kolorem.Do tej pory drukowane to było w drukarni na papierze samoprzylepnym ale wolałbym robic to w domu ze względu na oszczednosc czasu
    Urzadzenie wielofunkcyjne, drukujace obrazki wielkosci tarczy zegarka
    TOSO2
    Level 8  
    A czy canon mx 925 do takich wydruków będzie dobry,parametry ma ok?
    User removed account
    User removed account  
    TOSO2
    Level 8  
    Fajny ten Epson L800 ale zależy mi,zeby to było jednak urządzenie wielofunkcyjne.Zmartwiłes mnie ,ze mx925 tylko na oryginałach:(bo już byłem skłonny.Może macie jeszcze jakieś propozycje za wszystkie będę wdzięczny,pozdrawiam
    TOSO2
    Level 8  
    zdcydowalem się na Canona mg7550,zobaczymy jak będzie,mam nadzieje,że się nie zawiodę:)