Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

chrysler voyager - różne czasy wtrysku

21 Jun 2015 16:30 1368 7
  • Level 7  
    witam ostatnio gdy byłem na przeglądzie instalacji gazowej zostało ujawnione ze czasy wtrysku bezynowego są różne dotyczy to wtryski 123 mają 3,5 a 456 mają 4,1 jaka może być tego przyczyna czy możliwe są nie szczelne wtryskiwacze??? czy wymiana oringów załatwi problem??
  • Level 13  
    Jaka instalacja? Jaki sterownik?
  • Level 7  
    Instalacja to stag ze sterownikiem 300-6 plus ale juz jest ok samo sie unormowalo po jeździe przez jakis czas na bezynie
  • Level 13  
    Co nie zmienia faktu, że powinien to zobaczyć specjalista.
  • Level 7  
    Panowie i jak skonczyla sięsytuacja z różnymi czasami wtrysku na benzynie bo mam u siebie ten sam efekt.
  • Level 7  
    No dobrze tylko w jaki sposób wystepuje róznica miedzy czasami wtrysków na listwach wtryskowych (Pb) skoro jest jedna sonda lambda przed katalizatorem i jedna sonda lambda za katalizatorem na wspolne 6 cylindrow a jest podzial na bank1 i bank2 po 3 wtryski na kazdy , bo u mnie ta roznica siega nawet 2000uS na 3 wtryski a na drugie 3 wtryski jest 6000uS i jak to wyjasnic?? ma takie odchylki czasami a pozniej okazuje sie ze przy spokojnej jezdzie po trasie 100-120km/h spala 25 l/100km benzyny ??