Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekoder Polsatu PVR HD 7000/ głupiejący pilot

BURMAR 22 Cze 2015 20:30 3669 8
  • #1 22 Cze 2015 20:30
    BURMAR
    Poziom 23  

Witam.
    mam ten dekoder od ponad roku i jeszcze nie było z nim problemów. Od kilku dni "głupieje" jeżeli steruję go pilotem. Po przyciśnięciu dowolnego klawisza na pilocie opcja działa ale wykonuje kilka kroków zamiast jednego. To znaczy jeżeli przycisnę strzałkę programu do przodu to nie przeskoczy o jeden tylko mimo puszczenia klawisza o kilka lub kilkanaście. Jak chcę zrobić głośniej to "podgłaśnia się" o kilka stopni, itd. Mam też multiroom i drugiego pilota. Na drugim to samo - głupieje. Dekoder od multiroomu HD 3000 sprawny na obydwóch pilotach. Czyli ewidętnie coś z dekoderem. Serwis Polsatu nie może mi pomóc. Reset dekodera nie pomaga. Sterowanie przyciskami na dekoderze jest OK. Prosze o pomoc bo jest to bardzo wkurzające.
    Pozdrawiam

2 8
  • #2 22 Cze 2015 21:23
    telesat1
    Moderator na urlopie...

3.1.16. Zabronione jest publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.

3
  • #3 22 Cze 2015 22:20
    BURMAR
    Poziom 23  

Panie Moderatorze,
    bardzo proszę o dokładne przeczytanie mojego postu i dokładne zrozumienie mojego problemu. Przeszukałem całe Forum Elektrody i nigdzie nie znalazłem nawiązania do mojego problemu. Problemy z pilotami Cyfrowego Polsatu i dekoderami są często poruszane na forach ale mój problem jest ZUPEŁNIE INNY. Proszę jeszcze raz przeczytać mojego posta. Może mi Pan coś doradzi jako fachowiec.
    Pozdrawiam

3
  • #4 22 Cze 2015 23:07
    netTv
    Poziom 24  

Dlaczego nie wymienisz dekodera w APS na sprawny?

0
  • #6 23 Cze 2015 10:53
    BURMAR
    Poziom 23  

Bardzo dziękuję za porady. Ten dekoder ma wbudowany dysk twardy, na którym mam kilka rzeczy , które chciałbym zatrzymać. Przegrać ich z dysku niestety nie mogę. A po wymianie dekodera pewnie je stracę. Myślałem, że jest jakaś prosta rada na tą usterkę. Skoro jednak nie ma to niestety pozostaje tylko wymiana.
    Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

0
  • #7 23 Cze 2015 12:39
    2616705
    Użytkownik usunął konto  
  • #9 15 Sty 2017 20:17
    BURMAR
    Poziom 23  

Zainstalowałem zewnętrzny dysk twardy. Jest OK>
    Pozdrawiam

1