Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór AGD kuchnia (cz.1- indukcja)

22 Cze 2015 22:35 1209 5
  • Poziom 9  
    Witam,

Jako laik w kwestii wyboru AGD do mojej nowej kuchni potrzebuje Waszych cennych porad.
    Ogólnie potrzebuję płyty indukcyjnej, lodówki, piekarnika, mikrofali, okapu szufladowego, zmywarki i pralki. Z racji, że mam spore listy wybranych produktów może poprowadzę temat aby w kolejnych zapytaniach dobierać poszczególne elementy. Liczę na Wasze duże doświadczenie w tej branży i nieocenioną pomoc.

Może na pierwszy ogień niech pójdzie indukcja, Wybrałem poniższe modele. Co do oczekiwań musi mieć 4 pola, fajnie jak by miała suwaki, i szybkie podgrzewanie.
    Rozmiar 60.
    Instalacja poprowadzona jest do płyty przewodem siłowym płaskim 5x2,5mm^2 ( nowe mieszkanie). Wydatek przeznaczony na płytę do 1600-1800. Płyta będzie osadzona na blacie granitowym 3cm ( jeżeli ma to jakiekolwiek znaczenie).

1. SIEMENS EH601FE17E
    2. SIEMENS EH601FB17
    3. SIEMENS EH651MB17E
    4. AEG HK6542HPFB
    5. Electrolux EHH46540FK
    6.ELECTROLUX EHI 6540 FOK

Jeżeli chodzi o design najbardziej przemawia do mnie nr. 2,3 i 6. Jeżeli macie jakieś sprawdzone modele to prosił bym o podanie ich symboli.
    Jak dokonam wyboru poinformuję Was o decyzji i przejdziemy do kolejnego produktu, czyli piekarnika i mikrofali.
    Prosił bym o pomoc w kwestii doboru sprzętu.
  • OptexOptex
  • Poziom 9  
    naprawdę nikt nie miał do czynienia z powyższym sprzętem? Myślałem, że wytypowałem powszechne urządzenia :/
  • OptexOptex
  • Poziom 20  
    Proponuję najnowsze dziecko Amiki,seria IN...Produkcja z tego roku.Polska elektronika wewnątrz.Działa prawie na pełnej mocy (podobno) nawet po godzinie intensywnego gotowania.Inne firmy mają z tym problem.I najważniejsze,kup garnki z płaskim dnem,bez wgłębienia na środku i bez aluminiowych wstawek ,takich w kropki od spodu.Ma być dno płaskie i równe i tylko do indukcji -znaczy się całe metalowe,żadne uniwersalne.
  • Poziom 9  
    Z Amica mam upatrzony piekarnik, mikrofalę oraz okap. Założę kolejny temat w tej sprawie. Co do płyty prosił bym o ocenę tego co wybrałem. Nie mogę znaleźć serii Amica IN... Czy chodziło Ci ogólnie o Integrę np model PI....
  • Poziom 9  
    Czy mając w kuchni siłę kupować piekarnik na 220/230V czy szukać czegoś na 220/400V?
  • Poziom 9  
    to forum schodzi na psy....lubiłem tu zaglądać i czytać pomocne opinie ale kiedy sam potrzebuje pomocy odzew zerowy :(