Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Glosniki Sony SS-NX1 wymiana gornego zawieszenia

Norbix55 24 Cze 2015 01:30 1488 2
  • #1 24 Cze 2015 01:30
    Norbix55
    Poziom 1  

Witajcie! Posiadam głośniki Sony SS-NX1 od wierzy Sony. Z biegiem czasu i eksploatacji górne zawieszenie ukruszylo sie. Głośniki sa w bardzo dobrym stanie, dlatego zrezygnowalem z kupna nowych głośników o innych modelach ponieważ aby kupić dobre mocne głośniki trzeba trochę na nie wydać. Stwierdziłem ze chce zregenerowac głośniki sam. Nigdy tego nie robilem jednam jestem dobrej mysli. Usunąłem juz górne zawieszenie jak i pozostałości po niej wraz z klejem. Nie produkuja juz takich głośników ani zawieszeń do głośników sony. Jedyne co moge znaleźć to zawieszenia do tonsila lub innych polskich marek. Znalazlem 16 cm zawieszenie (średnica) ponieważ te glosniki również byly na gumowych zawieszeniach. Czy jest to dobry dobor zawieszenia czy jednak proponujecie mi inne rozwiazanie? Dziękuję z góry

0 2
  • #2 24 Cze 2015 09:24
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

Norbix55 napisał:
    nalazlem 16 cm zawieszenie (średnica) poniewaz te glosniki również byly na gumowych zawoeszeniach.
    Jesteś pewien że na gumie? Guma się nie wykrusza a parcieje i staje się twarda.
    Norbix55 napisał:
    Czy jest to dobry dobor zawieszenia czy jesnak proponujecie mi inne ro rozwiazanie? Dziekuje z gory
    Dobierz zawieszenie które będzie pasować rozmiarem. Skoro nie ma części oryginalnych, to nie ma innego wyjścia.

0
  • #3 15 Gru 2015 15:39
    vooytas
    Poziom 7  

Witam.
    Czy poradziłeś sobie z tematem?
    Mam te same kolumny z tym samym problemem (czułem ze zakup synowi perksji elektronicznej to nie dobry pomysł :) )

0