Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus R500V - Zacinający się kursor myszki w laptopie

24 Cze 2015 13:47 2073 14
  • Poziom 7  
    Siema, mam taki nie typowy problem. Otóż zacina mi się myszka albo w ogóle cały system, ale lagów w grach nie widać. Na początku myślałem że to wina baterii w myszce ale naładowałem i dalej to samo. Na touchpadzie też się zacina, cieżko nieraz trafić w x do zamknięcia kart,
    A p strzelaniu w GTA 5 to już nie ma co myśleć. I na myszce i na tauchpadzie się zacina. Powiedzcie mi w czyn jest ten błąd czy coś?
  • Poziom 16  
    Na początek specyfikacja komputera.
  • Poziom 7  
    Asus r500v
    Intel core i5 3210m 2.5Ghz
    4GB Ram
    win 8.1
    nVidia geforce 610m
  • Poziom 16  
    Wszystkie sterowniki masz aktualne? Jak nie chce Ci się szukać to ściągaj slimdrivers i daj mu pracować. Smart dysku, wykres wydajności, temperatury cpu, gpu wklej.
  • Poziom 7  
    tu może być problem bo myszka nie obsługuje win 8.1 i za każdym razem jak wyłączę kompa to muszę w panelu sterowania wyłączać i włączać myszke.

Dodano po 2 [minuty]:

ale miesiąc temu działała normalnie. chyba że baterie do wymiany już. ale np na myszce przewodowej działa normalnie
  • Poziom 33  
    A jak wypniesz zasilacz i działa na samej baterii jest to samo?
  • Poziom 7  
    hehe, jak są wszedzie czerwone X to oznacze że stary sterownik?

Dodano po 3 [minuty]:

tak samo i myszka się zacina i touthpad też
  • Poziom 16  
    Kolega KOKO dobrze mówi, sprawdź pracę na samej baterii a później na samym zasilaczu. Później zrób to o co Cię prosiłem z dodatkiem memtestu. Pamięci testuj najmniej godzinę.
  • Poziom 7  
    zielony w tym jestem, możesz powiedzieć co i jak? może aktualizacja sterowników coś da. czy ten program nie aktualizuje?
  • Poziom 16  
    Link Aktualizacja przez slimdrivers.
    Ale sprawdzenie działania sprzętu na baterii i bez nie przekracza twoich możliwości prawda? :D
  • Poziom 7  
    zawsze używam bez bateri i się zacina. to teraz z baterią. a co coś może zakłucać z baterią czy bez?
  • Poziom 33  
    Chodziło mi o to żeby wypiąć i na samej baterii go sprawdzić, czasami takie fuki zasilacz robi , miałem takie 4 przypadki.
  • Poziom 30  
    Odinstaluj i zainstaluj na nowo wszystkie sterowniki i programy dla urządzeń wskazujących.
  • Poziom 7  
    toutchpad działa, lepiej nie będzie działał bo ta toutchpad, a myszka dalej się zacina, ale to chyba wina myszki. bo inna mysz działa normalnie. sprawdze ją na innym kompie
  • Poziom 7  
    działa, wystarczyło przetrzeć laser w myszce bo był tak zakurzonny że światła nie było widać. dzięki za pomoc. pozdrawiam :D