Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki TV BOX odpowiedni pod moje wymagania ?

walpi 24 Cze 2015 15:41 435 0
  • #1 24 Cze 2015 15:41
    walpi
    Poziom 12  

Do tej pory używałem Fergusona HD Player 210, ale trochę się zestarzał, opcje internetowe są nieaktualnie. Próbowałem podpiąć komputer, ale jednak komputer to komputer i nie do końca mi to wszystko odpowiadało. Sterowanie, dopasowanie wielkościowe, aplikacje itd. Uważam, że do takiej zabawy najlepiej nadaje się obecnie Android. Teraz testuję Chromecast, ale jest dość mocno ograniczony.
    Moje wymagania: sprzęt chcę podłączyć pod LAN 1000Mb/s, możliwość zamontowanie dysku lub podpięcia pod USB, ale w takiej formie, aby można było z niego korzystać w sieci (coś w stylu serwera plików), zależy mi na szybkości wyświetlania zdjęć (wielkość zdjęć z lustrzanki), możliwość sterownia pilotem, ewentualnie podpięcie klawiatury, współpraca z tabletem tak jak współpracuje Chromecast (najlepiej przesyłanie pełnego obrazu z dźwiękiem). Chcę przeglądać swoje zdjęcia z dysku, filmy, muzyka własna, radio, muzyka np. Spotify, przeglądarka w celu uruchamiana kamer IP, sporadyczne używanie stream playerów (TVN, TVP, IPLA).

0 0