Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung GT S5611 - kłopot z odtwarzaniem filmów na Youtube

24 Cze 2015 23:58 1932 6
  • Poziom 2  
    Witam! Mam problem z odtwarzaniem filmów na Youtube, dopiero od 5dni. Nie mam pojęcia czemu. Pozdrawiam.
  • Poziom 28  
    Aha, szkoda, to na prawdę wielki problem. Współczuję Ci.

Tak na serio: Wypadałoby napisać co dokładnie robisz, jaki problem, komunikaty błędów, co robiłeś przed zaistnieniem problemu (zmiana konfiguracji, kasowanie ustawień, aplikacji, instalacja nowych, zmiana karty SIM itp), jakie metody już próbowałeś na rozwiązanie problemu no i czego od nas oczekujesz? Płatnej naprawy? Pomocy w samodzielnym rozwiązaniu problemu?
  • Poziom 2  
    Witaj!Właściwie to zupełnie nic nie zrobiłam,oglądałam filmy na youtube a problem pojawił się z dnia na dzień.Nie zmieniałam ustawien ani konfiguracji.Internet działa,normalnie wchodzę na youtube ale jak już kliknę na wybrany film wyskakuje

Dodano po 2 [minuty]:

mi komunikat ,,sorry,this not supportet,, Chciałabym sama rozwiązać problem ale niemam pojęcia jak.
  • Poziom 10  
    jedyna opcja to pobranie uc browser w wersji j2me i ogladanie yt na tej przeglądarce(tez mam samsunga s5611).
  • Poziom 16  
    Zaktualizuj aplikacje youtube.
  • Poziom 10  
    babakens napisał:
    Zaktualizuj aplikacje youtube.

ten telefon nie ma Androida ani podobnego systemu,wspiera tylko aplikacje j2me.jedyna opcja to pobranie tej przeglądarki.Tworcy Opery Mini cos skopali,dlatego pomaga tylko pobranie innej przeglądarki(ten telefon nie ma innej przeglądarki poza wbudowaną Operą Mini).
    Edit:

tutaj masz link.
    http://pdds.ucweb.com/download/package?uc_par...d=69&bid=354&lang=english&from=www-dft-dft-pc

wystarczy jak wejdziesz w ten temat i klikniesz w ten link z Opery Mini w telefonie i powinno sie zainstalowac.(przegladarka obsluguje tylko jezyk angielski i inne.nie ma polskiego jezyka,ale jest prosta w obsłudze)
  • Poziom 2  
    Zaraz postaram się pobrać i napiszę z jakim rezultatem,jeśli skumam angielski bo jestem w tym zielona :-D Szukałam na necie cokolwiek o jakiejś innej przeglądarce i z fiaskiem nic dosłownie niema.

Dodano po 8 [minuty]:

:-)):-)):-)):-)):-)):-)):-)):-)) Udało się i youtube działa bez zarzutu. Bardzo dziękuję bo już straciłam nadzieję że będe mogła cokolwiek ogladać.Pozdrawiam serdecznie.