Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kamery do rejestratora ahd

Damian060709 25 Jun 2015 08:45 1698 8
Optex
 • #1
  Damian060709
  Level 12  
  Witam.
  Czy do rejestratora ahd ( vtv vahr-16m) mogę podlączyć kamery innej firmy? Jeśli tak to jakie polecacie?Czy może lepiej będzie jak kamery rownież będą z vidiconu? Pozdrawiam.
 • Optex
 • Helpful post
  #2
  mikan4
  Level 26  
  Proszę
  Moderated By suworow:

  Usunąłem link. 3.1.10. Zabronione jest rozpowszechnianie, bez zgody Usługodawcy, reklamy w każdej postaci, w tym kryptoreklamy.

 • Optex
 • Helpful post
  #3
  jpl
  Level 34  
  Aktualnie największy wybór AHD jest na

  Pamiętaj że do rejestratora AHD 720P podłączysz tylko kamery AHD 720P - polecam kamery na IMX238 albo lepszym. Nie bierz na przetworniku OV czy kamer z opisem AHD-L (obraz kicha). Szukaj sprzedawcy który pisze i wie co sprzedaje.

  Moderated By suworow:

  Usunąłem link.
  3.1.10. Zabronione jest rozpowszechnianie, bez zgody Usługodawcy, reklamy w każdej postaci, w tym kryptoreklamy.

 • Helpful post
  #4
  eltrox_pl
  Level 13  
  Do wskazanego rejestratora można podłączyć dowolną kamerę AHD (róznych producentów) o rozdzielczości nie przekraczającej jego możliwości. W tym przypadku jest to max 720P (AHD-M). Wybór takich kamer można znaleźćrównież tutaj [url=http://www.eltrox.pl/monitoring/monitoring-ahd/kamery-ahd.html]

  Moderated By suworow:

  Usunąłem link.
  3.1.10. Zabronione jest rozpowszechnianie, bez zgody Usługodawcy, reklamy w każdej postaci, w tym kryptoreklamy.

 • #5
  Damian060709
  Level 12  
  Dziekuję bardzo za odpowiedzi.
  Czy kamery Merx będą lepsze od vidicona czy jakość będzie zbliżona lub taka sama?
  Pozdrawiam.
 • #7
  jpl
  Level 34  
  Oj moderator wszedł do akcji :) i w sumie dobrze!.

  Damian060709 - użyj google, wpisz kamery AHD. Szukaj dostawcy który opisuje dobrze kamery i pisze wprost jakie ma przetworniki - do tego chwali się zrzutami ekranu jak te kamery działają.
  Szukaj kamer z przetwornikami SONY IMX - one są najlepsze (obraz jakościowo najlepszy za dnia i w nocy).
  Nowością są kamery z IMX225 / night-shifter - ktore to przetworniki są następcami popularnego IMX238 - przy tej samej cenie masz 2-3x lepszą czułość w nocy.
  Procesor DSP też jest ważny - bierz kamery tylko z NVP2431H
 • Helpful post
  #8
  mikan4
  Level 26  
  suworow a Twoja reklama w stopce???? ? Ten zapis jest mętny, strasznie, co rozumiesz przez słowo reklama, bo to nie jest sprecyzowane, czy reklamą jest wymienienie modelu konkretnego sprzętu czy też elementu składowego tego sprzętu. W myśl tak dalece interpretowanego regulaminu, powinniśmy opisywać wygląd i parametry nie używając nazw własnych podzespołów, gdyż jest to reklama.
  Autor pytał się o polecany kamery, czy odpowiedź była reklamą??
  Wg. mnie reklama to coś co trafia do szerokiego grona odbiorców, czyli np. gdybym miał reklamę sklepu w stopce, a nie w formie linka do odpowiedniego działu sklepu internetowego, albo gdybym siał reklamami CCTV konkretnego sklepu w dziele SSWiN...
  Czy szanowny moderator uzyskał zgodę na reklamę w stopce, bo jest to ewidentna reklama, zachęcająca do odwiedzenia konkretnego homepage'a z ofertą.

  Pozdrawiam
 • #9
  sosarek

  Level 43  
  @mikan4 Jesteś na Forum od wczoraj, że nie wiesz że nie można w większości działów zamieszczać bezpośrednich linków, co innego jeśli napisałbyś model urządzenia.
  Co do stopki - także masz możliwość jej edycji i nikt Ci nie zabrania mieć w niej dowolnej treści pod warunkiem że nie narusza ona Regulaminu Forum.