Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

KIA Sorento 2005 - Schemat rozrusznika , przekaznika , stacyjki ,skrzynki rozru.

25 Jun 2015 15:52 5148 7
 • Level 10  
  Witam szukam jak w temacie schematów do Kia Sorento rocznik 2005 , 2,5 CDI , rozrusznik nie kręci , sam rozrusznik jest OK , jak stacyjka jest załączona i naciśnie się bezposrednio na przekaźnik to samochód zapala . Bezpieczniki są całe , stacyjka jest nowa , przekaźnik nie dostaje sygnału do startu ???? .[url=]Link[/url]
 • Level 35  
  co rozumiesz przez słowo nacisne na przekaznik i odpala?

  wypalony przekaznik lub jego podstawa? potrzebujesz nowy przekaznik?
 • Level 21  
  Czyli przekaźnik nie jest wypalony a kwestia jest w jego załączaniu o ile nie jest uszkodzona cewka, weź sprawdź czy na cewke przekaźnika jest masa i po przekręceniu kluczyka w pozycje rozruch czy pojawia się plus jeśli jest prąd to uszkodzony przekaźnik podejrzewam żeś nie podmieniał przekaźników :) wsadź w miejsce cewki żarówkę i przekręć kluczyk. Jeśli nie pojawia się plus to dostań się do kostki stacyjki i sprawdź czy przełącza plusy.
 • Level 31  
  Czasem w tych dalekowschodnich wynalazkach trzeba na sprzęgło nadeptać.Nie wiemy też czy to nie automat przypadkiem.
 • Level 21  
  Ale autor napisał że jak paluchem zewrze przekaźnik to auto pali :)
 • Level 10  
  ma ktoś dostęp do schematów,na stacyjce czerwony kabel idzei do rozrusznika jak się do niego dołączy plus silnik startuje , powinien dostać + z niebieskie kabla ale na nim niema napiecia . KIA Sorento 2005 - Schemat rozrusznika , przekaznika , stacyjki ,skrzynki rozru.
 • Level 21  
  Szefu pierwsza rzecz to sprawdź w kostce stacyjki czy jest stały plus, potem załącz zapłon i zobacz czy na innych kabelkach jest prąd, potem w pozycje rozrusznika przekręć i zobacz prąd na innym kabelku w ten sposób się sprawdza czy kostka stacyjki jest dobra i jeśli są kable na których nigdy nie ma prądu to kostka jest uszkodzona, dlaczego mówisz że z niebieskiego kabelka ma iść prąd mnie to wygląda na uszkodzoną kostkę stacyjki a nie na brak zasilania jej, jeśli znasz się na robocie to wyjmij kostke rozbierz ją i obejrz czy nie jest wypalona, ale ja ci radzę kup nową kostkę i podłóż problem powinien się rozwiązać a do czasu naprawy podawaj prąd na rozrusznik żebyś mógł jeździć autem.
 • Level 10  
  Witam ponownie , pod pompą hamulcową do wiązki kabli dostała się woda kilka kabli przepalonych widocznie koreańce tak mają

  zamykam temat

  Mototrampek