Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP 8530p - Ciemny ekran po wczytaniu Windowsa

25 Cze 2015 18:50 1773 7
  • Poziom 16  
    Mam od czasu do czasu srednio co drugie włączenie laptopa taki problem, w momencie gdy powinienem zobaczyc napis "Zapraszamy" ekran robi sie czarny i po wczytaniu windowsa tez jest czarny. Podswietlanie matrycy działa po po uruchomieniu laptopa jest logo HP itp a potem ekran robi się ciemny ale podswietlony i p odysku widac że windows się wcytuje.

Dane laptopa HP 8530p, Windows 8.1 32bit, procesor T9550, 3 gb ram, radeon HD 3650, SSD crucial MX100. System zainstalowałem wczoraj.
  • Poziom 7  
    Zacznij od reinstalacji sterowników karty graficznej. Możesz również przeglądnąć logi w poszukiwaniu błędów.

-------------------------
    http://einformatyka.com.pl
  • Poziom 16  
    System dopiero co wczoraj zainstalwoałem...
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Witam , spotkał mnie ten sam problem na modelu 8530p . Nie będę się rozpisywał:
    u mnie po wykorzystaniu wszystkich możliwości nie inferencyjnych technicznie :zmiana sterów, biosu, reinstalacji win /linux.

rozwiązanie : na ramce matryc od dołu na lewej ręce od loga jest czujnik światła.
    po zasłonięcia go palcem na około 20 sekund obraz sam się rozjaśnił .
    Powróciła możliwość regulacji FN+F9 i FN+F10
    (na wszelki: podłącz ładowarkę)
    możliwe że u Ciebie jest podobny problem , objawy które podałeś są identyczne jak ummie. Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Witam. Dopiero odczytałem :) BO w między czasie przestało działać mi WIFI a teraz chyba doszczętnie się zepsuł, bo podczas uruchamiani włączają się lampki z kłódeczki, w biosie pomimo zmiany BOOT na napęd DVD nie chce mi startować. Ehh.. leży na półce i się kurzy póki co.
  • Poziom 11  
    Ja tez mam problem z hp8530p że mam ciemny ekran ale pulpit widac. Rozjasnianie i sciemnianie nic nie daje. Jeszcze 2 dni temu sam sie rozjasnial i sciemnial. Za godzine zobacze z calkowitym zakryciem czujnika
  • Poziom 16  
    U mnie juz ok. Nie wiem czemu :) aktualnie mam na nim win10 i wszystko jest ok.
  • Poziom 11  
    U mnie zakrycie czujnika nie pomoglo. W biosie jest wylaczony a i tak "falował" jasnoscią. Zainstalowani sterowników grafiki zr strony hp pomoglo tak ze po nacisnieciu fn+f11 nieznacznie ekran sie rozjasnia