Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ford galaxy 1,9 tdi 2003r - podpiecie zastepczego sterownika centralnego zamku

26 Jun 2015 23:01 1731 7
  • Level 7  
    mam problem z sterownikiem centralnego zamku ford galaxy mk2 potrzebuje podlaczyc nowy inny sterownik i nie wiem jak to zrobic prosze o podpowiedz
  • Level 12  
    rozbierasz lewe drzwi tam masz wszystko plus staly mase i kilku przewodowa wiazke biegnaca do zamka w niej prubowka po kolei dotykasz masa i szukasz impulsu zamykania i otwierania PAMIETAJ musisz zasymulowac zamkniete drzwi w trakcie szukania impulsu jak moduł widzi otwarte drzwi nie uruchomi c zamka
  • Level 7  
    no to wiem tylko czytalem i pisali by sie podpiac pod modol pod siedzeniem

Dodano po 4 [minuty]:

tam moge sie podpiac czy musze pod te kable coz drzwi wychodza , a schemat moze jakis jak to podlaczyc , a musze usunac stary sterownik czy nie bedzie kolidowal z nowym
  • Level 12  
    chcesz kombinuj zamontowalem dziesiatki jak nie setki sterownikow i nie lubie za duzo kombinowac. Sam mam takie auto i od 6 lat sterownik dokladnie w ten sposob chodzi zamontowany i jak narazie nie bylo zadnej awarii. a jak ktos potrafi lepiej droga wolna niech ci wytlumaczy
  • Level 7  
    model mojej nowego sterownika to car protect BX 70s
  • Level 12  
    dwa zolte i czarny do masy czerwony plus (znajdziesz przy silniku od szyby dwa biale pod zamek jeden otwiera drugi zamyka kierunkow nie podpinasz leca z automaty i tyle.
  • Level 7  
    oki dzieki w niedziele dam odp czy dziala
  • Level 7  
    no wieec tak, dziekuje za pomoc bo zawsze pomoc mile widziana. wiec tak nie wystarczylo podlaczyc sie pod drzwi kierowcy by dzialolon oki musialem pod drugie drzwi sie podpiac i dalo efekt , co do kolorow to lepiej sprawdzic bo sa inn, do kostki w drzwiach . no ale sa skutki pozytywne. centalny zamek dziala nie obylo sie bez miernika i prubowki ,hhehhehheh.. polecam kozdemu co ma problem a nie wie nic na ten temat prosze a wizyte w zakladzie . azde auto inaczen ma oznaczenia wiec lipa. pozdrawiam