Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję wymairów gotowego prokujektu uBR - stx Granta

guciolukasz123 27 Cze 2015 13:11 1038 1
  • #1 27 Cze 2015 13:11
    guciolukasz123
    Poziom 15  

Witam, jak w temacie, poszukuję gotowego projektu uBr pod stx 15.3.800. Nie znam się na akustyce, więc nie będę sam nic liczył bo i tak mi to nie wyjdzie. Stolarka za to nie jest mi obca, więc bardzo byłbym wdzięczny za gotowy projekt który będę mógł sobie dociąć i złożyć.
    Pozdrawiam i z góry dziękuję.

0 1
  • Pomocny post
    #2 28 Cze 2015 16:25
    Granat :)
    Poziom 34  

Witam,

Wielu użytkowników w ciągu ostatniego czasu pyta o ten projekt. Jako że sprawa została poruszona publicznie na forum, zobowiązany jestem napisać parę słów wyjaśnienia.

Parę lat temu, za czasów świetności wspomnianego głośnika, wrzuciłem na sąsiednie forum estradowym projekt uBR15 z literką D. Literka ta oznaczała wersje obudowy dla tego właśnie głośnika. Po jakimś jednak czasie, kolejne wersje tego głośnika nie grały już tak dobrze i zacząłem się wycofywać z tego projektu. Poza tym, ludzie zbyt często utożsamiali uBR z tą jedną jego wersją, a to nie jest dobre ze względów marketingowych.

Na chwile obecną wszystkim zainteresowanym głośnikiem STX polecam zbudowanie skrzyni którą zaleca sam producent. Do której wymiary podałem w linku poniżej.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=9838181#9838181

Pozdrawiam.

2
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo