Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dlaczego Kazaa nie moze sie polaczyc?

Radeon 24 29 May 2005 16:59 3147 8
    Radeon 24
    Level 24  
    Witam wszystkich!! Pytanie jak w temacie. Nie wiem co jest grane. Mam dwa laptopy i na jednym sie laczy a na drugim nie chce sie polaczyc. Kompy sa podlaczane pod te sam kabel. Net itp. dzialaja. Konfiguracja Kazy identyczna jak na dzialajacym kompie. Za wszelkie sugestie i pomysly z gory dziekuje, pozdrawiam!!
    childmaker
    Level 35  
    Może firewall zablokował port.
    kochaś
    Level 12  
    Miałem podobny problem, zobacz na ustawienia firewalla może port zablokowany. A kto udostepnia Ci neta?

Dodano po 19 [sekundy]:

Miałem podobny problem, zobacz na ustawienia firewalla może port zablokowany. A kto udostepnia Ci neta?
    Radeon 24
    Level 24  
    Do problemu doszedlem i go rozwiazalem. Dziekuje za wszystkie informacje, pozdrawiam!! Temat uwazam za zamkniety.
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Radeon 24, może podzieliłbyś się łaskawie z nami rozwiązaniem problemu. Nie sądzisz, że może sie to komus przydać?
    Radeon 24
    Level 24  
    Moze komus sie przyda. Rozwiazanie bylo baaardzo proste: zainstalowalem wersje 2.6. Co do firewall'i sprawdzalem na samym poczatku :) Pozdrawiam!!!!
    Gredoo
    Level 10  
    heeeehhhh....ja mam 2.6 ,firewall kazee puszcza a ta sie dalej nie laczy...wie ktos dlaczego?
    ostry_18
    Level 24  
    zainstaluj kaze rewolucje. masz w niej dodatek kazupernodes albo jakoś bardzo podobnie. gdy uruchamiasz kaze pokazuje Ci sie taki panel 'podłącz się do najlepszego supernode' włączasz wlasnie kazupernodes wpisujesz tamten adres i port i czekasz. czasem łączy się nawet po 10 minutach ale w 99% działa
    maliiina
    Level 11  
    1firewall
    2 przekierowane porty
    3 wdliwa wersja
    4 polaczenie sieciowe
    5 KTO ROZSADNY INSTALUJE KAZEEE