Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BSi ducato jumper boxer schemat instalacji

fazlej 27 Cze 2015 22:46 3303 11
    fazlej
    Poziom 6  
    mam problem z skrzynką bezpieczników w kabinie BSI ma ktoś schemat Boxer 2007 r z góry dziękuję ,,
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    naski5
    Poziom 10  
    A możesz dokładniej , jaki masz problem .
    fazlej
    Poziom 6  
    potrzebuje schematu skrzynki bezpieczników w kabinie kierowcy ponieważ zamontowałem silnik 2,8 hdi z 2003r do boxer 2007r 2,2hdi silnik chodzi auto jeżdzi ale muszę dojść do ładu z licznikiem i przełącznikami jeśli ktoś ma schematy tego auta był bym bardzo wdzięczny rodzice(malpa)vp.pl
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    vvaldek
    Poziom 28  
    jak napiszesz dokladnie z czym dokladnie masz problem . to razem pewnie to opamujemy. zeby niezasmiecac forum pisz na priv
    fazlej
    Poziom 6  
    dwie wtyczki te co idą z komory silnika i wchodzą w skrzynkę bezpieczników schemat tych wtyczek lub pinów w skrzynce bsi z góry dziękuję ,,,,,
  • Pomocny post
    vvaldek
    Poziom 28  
    . napisz jaki obwody cie interesują będzie mi łatwiej poszukać .tobie tez .. dodam tylko ze wszelkie sygnału .typu temp.silnika .czy obrotomierz ida do licznika . po CAN. . jeśli to był silnik 2.2 to także lampka ładowania. możliwe ze ładowanie da się połączyć inaczej ale nie jestem pewny czy ta funkcja jest w body skoro się uparłeś to masz opis. ale nie wiem czy coś ci to da
    Załączniki: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    fazlej
    Poziom 6  
    vvaldek dziękuję za to co mi nadesłałeś dam to mojemu elektrykowi i zobaczymy co zrobi na pewno napiszę jaki był efekt jak będę miał pytania to napiszę dzięki ,,,,
    fazlej
    Poziom 6  
    vvaldek mam pytanie czy miał byś schemat instalacji jumper 2,8 hdi 2003r tej wiązki która przechodzi przez ścianę grodziową i znajduje się pod deską zależało by mi na dwóch wtyczkach biała dwa rzędy pinów i czarno niebieska cztery rzędy pinów z góry dziękuję ,,

Dodano po 1 [godziny] 22 [minuty]:

chcemy się dowiedzieć co w tych wtyczkach dokładnie jest i jaki pin jest od czego czym więcej informacji tym lepiej jak by była taka możliwość prześlij co możesz pozdrawiam ,,