Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Thomson 21FC182 - Czarny ekran, migająca dioda

28 Cze 2015 17:09 1401 4
  • Poziom 7  
    Witam,
    mam problem związany z telewizorem marki Thomson 21FC182.
    Sytuacja wygląda tak, że wczoraj wieczorem ustawiłam telewizor na automatyczne wyłączenie po ustalonym czasie.
    Dziś po włączeniu telewizora widzę tylko czarny ekran i migającą na czerwono diodę od telewizora.
    Odpinałam od gniazdka, klikałam wszystkie znajdujące się przyciski w telewizorze i zero reakcji.
    Problem jest w tym, że nie posiadam do telewizora pilota, ale do tej pory nie był mi potrzebny, ponieważ użyłam dekodera i pilota od dekodera.

Proszę o pomoc.
    Jeżeli napisałam ten temat w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego :).
  • Poziom 20  
    Witam,Czy przy miganiu diody słychać z pod obudowy cykanie?
  • Poziom 7  
    Nic nie słychać, miga bez cykania.
  • Poziom 20  
    xsylwiiaax napisał:
    Nic nie słychać, miga bez cykania.

Będzie potrzebny pilot,należy włączyć TV przyciskiem sieciowym po czym przytrzymać wciśnięty przycisk power na pilocie,może być przebicie trafa do masy.Jeżeli się nie zrestartuje i nie zacznie działać,pamięć uszkodzona.
  • Poziom 7  
    mati505824 napisał:

Będzie potrzebny pilot,należy włączyć TV przyciskiem sieciowym po czym przytrzymać wciśnięty przycisk power na pilocie,może być przebicie trafa do masy.Jeżeli się nie zrestartuje i nie zacznie działać,pamięć uszkodzona.

A może być pilot uniwersalny dokupiony osobno?