Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes w210 2.2cdi - Czasami nie kręci.

kaczorekk17 29 Cze 2015 08:41 1686 0
    kaczorekk17
    Poziom 7  
    Witam wszystkich.

Mam problem ze swoim Mercedes, a mianowicie chodzi o jego odpalanie.
    Czasami odpali normalnie a czasami gdy przekręcam kluczyk na 2 to kontrolki mrugną raz bądź parę razy i słychać wtedy dźwięk jak by coś bzyczało i po chwili albo przestanie i kontroli bd zapalone lub zgaszone i wtedy czasami odpali, bądź też będzie słychać pyknięcie na jakimś przekaźniku i brak reakcji na rozruszniku. Czasami przy odpaleniu nie zgasną kontrolki od ABS i kontroli ale to przeważnie sie dzieje jak przy przekręceniu kluczyka nie będzie słychać takiego pyknięcia ( chyba jakiś przekaźnik od ABS).

Wczoraj miałem taką sytuację że pojechałem w trasę 100 km w jedną i po 5 h postoju przejechałem kolejne 100 km i wtedy auto zgasiłem i po 30 min nie chciało już odpalić. Tylko było słychać pyknięcie i rozrusznik bez reakcji...

Odczekając 3 h auto odpaliło od razu. Dziś z rana po przejechaniu 2 km auto nie odpaliło...

wspomnę o tym że kiedyś miałem problem też z odpalaniem ale nie było problemu z kontrolkami itp tylko wina była w rozruszniku w automacie.

Może zbyt chaotycznie to napisałem ale chciałem podać jak najwięcej szczegółów..