Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Lenovo G570 i5 jaką kartę graficzną wybrać?

30 Cze 2015 12:53 537 5
  • Poziom 11  
    (Wstęp)

Witam, jak iż w laptopie mojego brata spaliła się karta graficzna (zepsuty wentylator...), grał on na zintegrowanej karcie. Jednak po ostatnim przywracaniu systemu do kopi producenta (OneKey recorvery), rozdzielczość uległa znacznemu pogorszeniu i nie da się jej zmienić. Podejrzewa tu albo coś z samą kartą zintegrowaną albo ze sterownikami, w ale dziwny jest fakt ,że nigdy się tak nie działo a sterowników nie instalowałem bo były.

(Problem)
    Tak jak napisałem na końcu wstępu nie wiem co dokładnie możę powodować taką rozdzielczość ale chciałbym zamontować tu kartę dedykowaną, taką jak wcześniej lub lepszą. Pytanie jest gdzie tu są wejścia na kartę, i jakie parametry musi spełniać takowa karta aby weszła w slot.

Szukałem informacji ale z tego co wyczytałem nie jestem pewny czy jak coś kupię będzie pasować :/
  • Poziom 11  
    Skoro nie ma wejścia na kartę, to jak w serwisie twierdzili, że ją wyjęli...

Co do info. Z różnych stron nie każ mi teraz przekopywać Historii.
  • Poziom 39  
    sosnax1 napisał:
    Skoro nie ma wejścia na kartę, to jak w serwisie twierdzili, że ją wyjęli...
    Skoro serwis ją wyjął, to pytaj ich jak ją wyjęli ...
    sosnax1 napisał:
    Co do info. Z różnych stron nie każ mi teraz przekopywać Historii.
    Twój wątek, twój problem, nie każ mi zgadywać twoich myśli.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Spoko czyli jak się zrypało, to mogę go wywalić właściwe. Albo tylko do filmów... Chociaż HDMI też nie działa. No nic może reinstaluje system z pendrive, być może kopia była uszkodzona. Zobaczymy dzięki za rzeczowe odpowiedzi Piotrek :)