Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie kolumny / monitory do Marantza PM8000 w pokoju 15m2

30 Cze 2015 15:06 978 4
  • Poziom 5  
    Jakie polecacie kolumny do wzmacniacza Marantz PM8000, w kwadratowym pokoju około 15 m2. Służyć będą do odsłuchu przy produkcji muzyki (instrumentalnej live i jednocześnie elektronicznej), do oglądania filmów (przeważnie w najlepszej jakości), słuchania muzyki (od d'n'b poprzez punkrock, trip-hop aż do jazzu i klasyki) i grania na konsoli PS4. JEDNYM SŁOWEM - UNIWERSALNE. Do laptopa mam zewnętrzny interface Focusrite 2i4, telewizor to 48calowy Samsung.
    Górna półka ceny to 1200 zł, ale najlepiej poniżej 1000 zł.

Co wiemy - od kolumn będę wymagał szerokiego wachlarza jakości dźwięku, więc interesują mnie głównie niezawodne, z dobrą jakością przy niskim poziomie głośności kolumny / monitory. Jak już wspominałem podłączone będą do Marantza PM8000; nowe też wchodzą w grę, jednak jak wiadomo - jakimś kosztem, dlatego raczej używki.
  • Poziom 5  
    Dlaczego je wybrałeś?
  • Moderator Akustyka
    Bo wiem że fajnie grają. Premium w tej cenie nie mają konkurencji. Bas przyjemny i niezła góra.
    Canton mają dość niski i szybki bas i zbalansowaną średnicę i ładną górę. Tannoy mają niezły bas, dobrą średnicę i bardzo dobrą górę. Jak na te pieniądze oczywiście.
  • Poziom 5  
    Wszystko fajnie, tyle, że mają one 6 ohm a Marantz PM8000 ma 8/16 [...]