Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP T5720 - Brak reakcji po włączeniu terminalu

30 Cze 2015 20:26 1281 3
  • Poziom 11  
    Witam was serdecznie, posiadam ten terminal, z racji braku mojego czasu stał on jakieś parę miesięcy nieużywany(w dobrym warunkach, w pokoju pod biurkiem). Dzisiaj postanowiłem coś z nim zrobić i podłączyłem go do klawiatury, myszki i monitora. Problem polega na tym, że po wciśnięciu przycisku Power zapala się zielona dioda sygnalizująca uruchomienie terminala, jednak na monitorze nic się nie pojawia(monitor pozostaje w stanie uśpienia). Prawdopodobnie nie podaje też napięcia ani sygnału na porty USB(nie mam jak tego sprawdzić), bo klawiatura i myszka także zero reakcji. Na próbę podłączyłem pendrive z diodą, jego dioda również się nie świeci, zupełnie jakby wcale nie dostawał napięcia. Kompletny brak reakcji jest również na diodzie sygnalizującej pracę pamięci masowej. Jak przytrzymam przycisk Power to się wyłącza i tyle. Czekałem chwile i dalej nie było żadnej reakcji. W środku terminala nie zauważyłem śladów spalenia czy innych usterek. Na moje oko kondensatory wyglądają wporządku, ale nie jestem elektronikiem, więc wrzucam zdjęcia z wnętrza, może jakiś elektronik zauważy coś nietypowego.
  • Poziom 43  
    Wyjmij baterię na kilka sekund i ponownie ją zamontuj, możesz sprawdzić też bezpieczniki.
  • Poziom 11  
    Wyjęcie baterii nie pomogło, bezpieczników narazie nie mogę sprawdzić, bo nie mam miernika.
  • Użytkownik usunął konto