Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop packard bell ciemny ekran tylko myszka dziala

01 Lip 2015 20:11 843 6
  • Poziom 2  
    Witam mam taki problem, że włącza mi się laptop ale po startowym " zapraszamy" pojawia się tylko czarny ekran i myszka którą nie można nic zrobić jedynie poruszać... Próbowałem przywrócić ustawienia biosa, jedyne co mógłbym zrobić to postawic na nowo system czego nie chciałbym zrobić ponieważ są tam dla mnie ważne pliki... Z Góry dzięki za pomoc
  • Spec od komputerów
    W trybie awaryjnym jak się zachowuje?
  • Poziom 2  
    W trybie awaryjnym działa, ale nie można odinstalować większości aplikacji w panelu sterowania... Przepraszam za brak odpowiedzi, ale nie miałem dostępu do internetu, mam nadzieje, że uda się coś z tym zrobić. Laptop dalej nie działa :c
  • Spec od monitorów
    Jaki laptop Packard Bell ?
    Podaj dokładna nazwe.
    Myszka podłączona pod USB ?
    W Bios"ie klawiatura działa, można się poruszać w jego ustawieniach Bios?
    - potem .... w systemie przestaje działać
  • Poziom 2  
    Packard Bell EasyNote TS-11-SB-041 Myszka nie jest podpięta w biosie wszystko działa, nawet zrobiłem ustawienia fabryczne. PAtrzyłem bo myslalem ze jakis naped byl włączony czy coś ale wszystko jest git
  • Poziom 37  
    System do reinstalki. Po mojemu tak będzie najszybciej, chociaż możesz na początek zrobić naprawę bez utraty danych i konieczności wgrywana wszystkich danych naciskając klawisz r po zaakceptowaniu warunków licencji.
  • Poziom 2  
    No cóż tak też myślałem. Chciałem to zrobić bez reinstalki no ale jeśli nie da się inaczej to trudno. Dzięki za pomoc i szybką reakcje na posta :))