Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polar - Nie włącza się po wyłączeniu

01 Lip 2015 20:27 1047 5
  • Poziom 6  
    Witam. Mam pytanie dotyczące lodówki Polar. Modelu nigdzie nie mogę znajść. Objaw jest taki lodówka pracuje chłodzi. Wyłącza sie i już nie chce się włączyć . Co może być powodem tej usterki? Napiszę od razu ,że jakiś miesiąc temu nie domknąłem przez przypadek drzwiczek lodówki i to na calą noc . Czy może być uszkodzony agregat? Polar - Nie włącza się po wyłączeniu
  • Poziom 29  
    Agregat zostaw w spokoju, gdyby był uszkodzony to by w ogóle nie startował, lub pracował tylko kilka sekund na uzwojeniu rozruchowym.
    Prędzej uszkodzony będzie termostat.
  • Specjalista AGD
    opa.tool napisał:
    Modelu nigdzie nie mogę znajść.

Magiczny model zaczynający się na cyferki 85... znajduje się na kodzie kreskowym. Ten numerek może być albo we wnętrzu chłodziarki albo we wnętrzu zamrażarki. Lub na obudowie.
    Przyłóż się do poszukania tego numerku. Inaczej post wyląduje gdzieś w czeluściach kosmosu.
    Wróżbitą nikt nie jest.
  • Poziom 6  
    Polar P max149 :). Z tyłu na naklejce z kodem kreskowym jest taki ciąg cyfr 853 921 610 360 824018315
  • Specjalista AGD
    opa.tool napisał:
    Polar P max149 :).

Polarów max149 jest paręnaście.
    Proszę o konkretny model, zaczynający się na 85...
    Żarty się skończyły.
  • Poziom 6  
    Nie ma innych numerów :( .Tylko to co podalem. Wyłączyła sie jakiś czas temu .Teraz patrzyłem do środka to już jest rosa na tylnej ściance górnej komory .