Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Candy C 105 TXt bęben nie obraca się

johnas amper 01 Lip 2015 23:01 882 4
  • #1 01 Lip 2015 23:01
    johnas amper
    Poziom 2  

Witam. Posiadam pralkę Candy C 105 TXT i mam z nią pewien problem. Podczas cylku; ostatnie płukanie gdy pralka nabiera wody bęben lekko drgnie zamiast się obrucić i tak dalej , po chwili znowu zostaje otwarta woda bęben tak choćby chciał a nie mógł się obrócić. Czy ktoś mógł by mi poradzić co i jak zrobić? przypuszczam że może być to problem z hydrostatem ale mogę się mylić. Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

0 4
  • #2 01 Lip 2015 23:18
    domell77
    Poziom 15  

Pada silnik lepiej zainwestuj w nowy, bo spotka cię to samo co mnie i teraz pralka stoi i czeka na naprawę, bo się nie tylko silnik spalił, ale także moduł sterujący. Nie rób prania w niej tylko zawołaj do niej fachowca, bo będziesz tego żałował, że mnie nie posłuchałeś.

0
  • #3 01 Lip 2015 23:29
    johnas amper
    Poziom 2  

domell77 napisał:
    Pada silnik lepiej zainwestuj w nowy, bo spotka cię to samo co mnie i teraz pralka stoi i czeka na naprawę, bo się nie tylko silnik spalił, ale także moduł sterujący. Nie rób prania w niej tylko zawołaj do niej fachowca, bo będziesz tego żałował, że mnie nie posłuchałeś.
    Tylko dlaczego tak przed tym normalnie pierze ? tylko przy ostatnim płukaniu tak jest ? może szczotki komutatorowe siadają albo prądnica tachometryczna? ale dzięki za radę

0
  • #4 02 Lip 2015 06:52
    Artur k.
    Admin grupy audio

johnas amper napisał:
    może szczotki komutatorowe siadają albo prądnica tachometryczna?

Kolega podłapał gdzieś te hasła i je powtarza bo mądrze brzmią?

Z takim pojęciem o temacie, najlepiej zastosować się do porady:
    domell77 napisał:
    Nie rób prania w niej tylko zawołaj do niej fachowca, bo będziesz tego żałował

i ani słowa o żadnych szczotkach komutaturowych i prądnicach tachometrycznych...

0
  • #5 24 Wrz 2015 21:38
    johnas amper
    Poziom 2  

Dobry dzień. Jest na to jakieś ratunku? moja pralka Candy C 105 TXT po załączeniu wybieraka wyświetla tylko napis ,,WITAJ'' i nie przeskakuje na następne programy . Z góry dzięki za odpowiedź

1