Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć subwoofer+głośniki od kina pod PC.

Gelo223 02 Lip 2015 00:29 546 4
  • #1 02 Lip 2015 00:29
    Gelo223
    Poziom 2  

Witam. Dostałem zestaw subwoofer + głośniki (takie jak na zdjęciach.). Niestety, nie mam amplitunera do tego zestawu, został on uszkodzony. Chciałbym podłączyć ten sprzęt do PC , tylko nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Czy istnieje możliwość podłączenia bez amplitunera? jeśli nie, to jaki amplituner kupić, tak żeby bez problemowo można było to podłączyć? Komputer mam, z właściwą kartą dźwiękowa. Nie chce sprzedawać tego sprzętu, ma on dla mnie też wartość sentymentalną, ale jak narazie stoi i się kurzy...dlatego proszę bardzo o pomoc... tylko prostymi słowami :) z góry dziękuje.

0 4
  • #2 02 Lip 2015 04:55
    alien90fr
    Poziom 25  

Bez amplitunera nic z tego nie będzie...musisz kupić amplituner 5.1

0
  • #3 02 Lip 2015 07:51
    Gelo223
    Poziom 2  

alien90fr napisał:
    Bez amplitunera nic z tego nie będzie...musisz kupić amplituner 5.1
    problem polega na tym, że nie mam pojecia jak go dobrać.Jaka powinna być jego moc, jakie wejścia itp tak żeby pasował.Nie bęďe ukrywał że też nie chce szaleć z kosztami. Dlatego jakby ktoś mi pomógł co mam szukać to bylbym wdzięczny.

0
  • #4 02 Lip 2015 12:56
    KIEROWCA_VW
    Poziom 35  

Najlepszym wyborem będzie naprawa amplitunera z zestawu, bądź zakup innej dedykowanej sztuki. Wtedy jest szansa, że te głośniki "zagrają". Inny, nie dedykowany amplituner spowoduje, że głośniki będą tylko "wydawać dźwięk".

0
  • #5 02 Lip 2015 17:42
    Gelo223
    Poziom 2  

Dzięki za odpowiedzi. Pytanie, czy ktoś wie jak mogę znaleźć zamiennik(lub ten sam model) nr seryjny. SA-BTT755 ? jest jakiś spis? bardzo proszę o pomoc ... :)

0