Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GOLF 3 gdzie dorobić kluczyk?

laiczka71 02 Lip 2015 12:15 729 5
  • #1 02 Lip 2015 12:15
    laiczka71
    Poziom 10  

Witam! mam samochód kupiony z drugiej ręki. GOLF III 1993 rocznik. Miałam tylko jeden kluczyk... no i się złamał. Wymieniłam stacyjkę, ale nie mogę zamknąć samochodu. Czy jest jakiś sposób, żeby do zamka dorobić klucz "bez oryginału"? Czy muszę wymieniać cały zamek centralny? Bez tego nie mogę się oddalić za bardzo od samochodu...Proszę o pomoc!

0 5
  • #2 02 Lip 2015 12:40
    Pawel wawa
    Moderator Samochody

Nie wiemy skąd jesteś, bez sensu wymieniałaś stacyjkę. Zarówno do stacyjki jak i do zamka bez problemu da się dorobić kluczyk. Zrobi to firma zajmująca się, nie uwierzysz...naprawą zamków samochodowych i dorabianiem kluczy.

-1
  • #3 02 Lip 2015 13:27
    maurycy123
    Warunkowo odblokowany

Pawel wawa napisał:
    Zrobi to firma zajmująca się, nie uwierzysz...naprawą zamków samochodowych i dorabianiem kluczy.
    Potwierdzam. U mnie w Bravie gość musiał wydłubać resztkę ze stacyjki (złamany w połowie). Dorobił bez problemu. A tobie radzę kupić najtańszy sterownik na pilota.

0
  • #4 02 Lip 2015 13:31
    andrzej20001
    Poziom 42  

Dopasują ci zamek do klucza jak kolega ci napisał , pilota tez można założyc ale jest ok do pierwszej awarii akumulatora lub sterownika zamka/pilota. Musisz do tego mieć jednak min. 1 zamek "na klucz" aby sie dostać do auta. Może być od klapy bagażnika.

0
  • #5 02 Lip 2015 18:33
    kortyleski
    Poziom 41  

Ja bym to ogarnął w 10 min na miejscu. Tylko gdzie to miejsce?

0
  • #6 06 Lip 2015 10:03
    laiczka71
    Poziom 10  

Witam! temat zamknięty. Po prostu kupiłam nowy zamek z kluczem i samochód się zamyka... Dzięki wszystkim chcącym pomóc za podpowiedzi!

0