Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podlaczyc kino domowe Pioneer do telewizora philips ?

sylwia_wos99 02 Lip 2015 14:04 672 3
  • #1 02 Lip 2015 14:04
    sylwia_wos99
    Poziom 2  

Jak podlaczyc kino domowe Pioneer do telewizora philips ? Chodzi o to żeby uzyskać dźwięk przez głośniki sprawa niby prosta a nic nie mogę zrobić :( zastanawiałam się czy nie powinnam. Zmienić np. Jakiś ustawień w telewizorze. Pozdrawiam :) niestety nie znam nawet modeli tych urządzeń, bo za podziałam gdzieś instrukcje :(

0 3
  • #2 02 Lip 2015 15:45
    leszekpo59
    Poziom 26  

Witaj. Mało danych, ale jedynie, co można podpowiedzieć, że w najlepszym przypadku, za pomocą przewodu do przesyłania sygnału audio cyfrowego można uzyskać głos na zestawie kina domowego. W tym układzie możliwy jest odbiór również dźwięku przestrzennego ( 5.1 ). Najsłabszy wariant, to odbiór stereo sygnału analogowego. Jednak, jak zaznaczył moderator, proszę podać nazwy sprzętów, oraz, czy sygnał TV jest odbierany z wbudowanego dekodera DVB-T, czy może z kablówki albo platformy cyfrowej( Cyfrowy Polsat, NC+ lub dekoder kablowy). O ile źródłem sygnału są urządzenia zewnętrzne, to tez proszę podać ich pełną nazwę. Pozdrawiam.

0
  • #3 04 Lip 2015 22:03
    sylwia_wos99
    Poziom 2  

Telewizor posiada wbudowany dekoder DVB-T , jeśli chodzi o modele to nie za bardzo się w tym orientuje :( po prostu chciałam się dowiedzieć jaki kable zastosować żeby wzmacniacz podlaczyc do telewizora aby uzyskać dźwięk " na głośnikach " ;)

0
  • #4 05 Lip 2015 04:49
    Polon_us
    Poziom 40  

sylwia_wos99 napisał:
    jeśli chodzi o modele to nie za bardzo się w tym orientuje

Bez tych danych niewiele można pomóc. Można te dane znaleźć na tylniej ściance obudowy danego urządzenia.

0