Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung RS7778FHCSL Jak działa kostkarka ?

05 Lip 2015 11:32 2745 4
  • Poziom 13  
    Witam,

Przepraszam za banalne pytanie ale mam problem.
    Kupiłem w/w lodówkę na aukcji internetowej w związku z czym nie miałem możliwości podpytać sprzedawcy, jak działa taka lodówka (sklep to oleole).

Mój problem.
    Jak działa kostkarka ? Udało mi się podpiąć filtr i wodę bieżącą i teraz pytanie czy kostki się będą tworzyć same ? Czy cały czas muszę uzupełniać pojemnik z lodem zrobionymi kostkami a zadaniem lodówki jest tylko je "kruszyć" ?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Moderator AGD i automatyka
    Nic nie musisz robić. Wszystko się dzieje automagicznie.
  • Poziom 1  
    Witam mam podobny problem i niestety kostkarka nie działa automatycznie. Temperatura w zamrażarce już jest odpowiednia, woda podłączona i ...nic. Woda z dystrybutora jest ciepła. Proszę o podpowiedź. Dzięki pozdrawiam
  • Poziom 13  
    U mnie stało się tak jak napisał kolega wyżej, wszystko zaczęło działać automatycznie.
    Ale pierwszy lód tak naprawdę był do wykorzystania po około 24h.
    Po 24h nie brakuje - cały czas jest wystarczające nawet w największe upały było ok.
  • Poziom 13  
    Tak jak pisaliście koledzy po 24h wszystko zaczęło działać automatycznie. Ale człowiek napalony zaraz po kupnie i nie poczekał ;) a instrukcji nie było - moje usprawiedliwienie.