Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konica Minolta bizhub c252 - hasło Administratora, siec, zacięcia papieru

nahirek 05 Lip 2015 11:57 1434 4
  • #1 05 Lip 2015 11:57
    nahirek
    Poziom 4  

Witam bardzo serdecznie, jestem tutaj nowy i bardzo potrzebuje waszej pomocy !

Posiadam urządzenie Konica Minolta, model bizhub c252. Problem nie jest jeden niestety :/

1) Zacinający się papier po prawej stronie urządzenia ciągle wyskakuje błąd, nawet jeśli jest skanowane i drukowane na samej gorze, wystarczy otworzy klapkę boczna od rolek i ja zamknąć i jest przez chwilkę okej, ale po momencie problem wraca...

2) Hasło Administratora w tym urządzeniu... Jak je złamać lub przywrócić do ustawień fabrycznych, maszyna ma pracować w sieci, jest podłączona już kablem do routera, lecz nie mam dostępu do konfiguracji sieci w niej, właśnie przez to hasło administratora, maszyna nie jest nowa, pracowała wcześniej w innych firmach i niestety nikt tego hasla nie zna

3) Sterowniki... po wejsciu na stronę oficialną tej firmy (jeszcze jedno "w" nalezy dodać bo nie moge podawac linkow zew. jeszcze :( )ww.konicaminolta.uk/business-solutions/support/download-center.html i podaniu modelu czyli bizhub c252, wybieram zakladke "Driver" a nastepnie zjeżdżam na dol do "universal printer driver" i teraz pytanie: który sterownik stad pobrać? co oznacza to Emulation np. PCL6 lub PostScript ?

Bardzo pilnie potrzebuje waszej pomocy!!!

• Pomocny post
    #2 05 Lip 2015 12:20
    MINOLTA
    Poziom 18  

1) Pewnie do wymiany rolki albo sprzęgła
    2) Hasło administratora 12345678 jeżeli jest zmienione można je przywrócić w service mode
    3) Zainstaluj sterownik PCL6 ale nie universal

• #3 05 Lip 2015 12:27
    nahirek
    Poziom 4  

dziekuje za szybkie odpowiedz, ale jeszcze musze sie dopytać o pare rzeczy

1) wszystko jasne, konserwator sie tym zajmie z serwisu, urzadzenia tego typu to nie moja mocna strona wiec wole sie nie brać za to - ale chociaż wiem na czym stoje dzieki!

2) 8 znakowe haslo chyba jest jako maksymalne bo pamietam, że gdy wpisywałem to własnie nie mogłem wpisać "Administrator" bo za długie, ale 12345678 sprobuję, jeśli nie zadział to jak mogę je przywrócić tym service mode? gdzie moge o tym poczytać, obejrzeć filmik ?

3) chodzi ci o to ?
    Konica Minolta bizhub c252 - hasło Administratora, siec, zacięcia papieru

• #4 06 Lip 2015 16:43
    Bitels85
    Poziom 24  

dokładnie o to chodzi

• #5 06 Lip 2015 20:25
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki

Jeżeli to hasło nie zadziała to poproś serwisanta żeby przywrócił domyślne hasło . Wymaga to wejścia w tryb serwisowy maszyny.

C.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson