Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Renault Master 2011 - Jak zamkn望 auto bez w陰czania alarmu ?

06 Lip 2015 12:36 1884 3
  • Poziom 7  
    Sie ma.

Mam pytanie do posiadaczy Master闚 2010-2014.
    Jak zamkn望 auto bez w陰czania alarmu ? Alarm mam fabryczny pod陰czony pod centralny zamek.
    Dodam , 瞠 drzwi tylne , boczne suwane i drzwi kierowcy to nie ma problemu. Ale jak zamkn望 drzwi od pasa瞠ra ?
    W klamce nie mam zamka na kluczyk , a przyciskiem od blokowania drzwi te nie da rady , bo jest po陰czone z drzwiami kierowcy.

Macie jaki pomys ?

Pozdrawiam
    Wojtek
  • Poziom 19  
    Wyj望 bezpiecznik od centralnego zamka.
  • Poziom 33  
    Nie rozumiem pytania ? Opisz sytuacj dla kt鏎ej chcesz zamkn望 samoch鏚 bez w陰czania alarmu .
  • Poziom 7  
    Sie ma.

Kt鏎ej nocy postawi貫m auto u kolegi na osiedlu zamkni皻ym. Osiedle ciche jak w ko軼iele....
    Auto postawi貫m z dala od jego bloku na parkingu , a ja pojecha貫m drugim autem.
    W nocy w陰czy si alarm i obudzi p馧 osiedla. Mo瞠 kto przechodzi i si opar o auto. Nie wiem.
    W moim aucie alarm wyje oko這 2 minut i jest bardzo g這郾y.... Wola豚ym unikn望 takich sytuacji na przysz這嗆.
    Wyjecie bezpiecznika spowoduje , 瞠 b璠 musia od nowa programowa modu komfortu. A , to troch klikania , zamykania szybami itp.

W aucie jest zainstalowany oryginalny alarm i pod陰czony pod centralny zamek.
    Nie ma fizycznej mo磧iwo軼i zamkni璚ia drzwi pasa瞠ra. Bo nie ma zamka na kluczyk , ani 瘸dnej blokady. Tylko z centralnego mog to zrobi. Ale wtedy jest r闚nie za陰czony alarm....
    W drzwiach kierowcy , nie ma sterownika do wszystkich drzwi. Ka盥e drzwi zamyka si osobno. Pr鏂z drzwi pasa瞠ra.

Ja nie mam pomys逝...

Pozdrawiam
    Wojtek