Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Master 2011 - Jak zamkn望 auto bez w陰czania alarmu ?

ciupaga28 06 Jul 2015 12:36 2790 3
    ciupaga28
    Level 7  
    Sie ma.

Mam pytanie do posiadaczy Master闚 2010-2014.
    Jak zamkn望 auto bez w陰czania alarmu ? Alarm mam fabryczny pod陰czony pod centralny zamek.
    Dodam , 瞠 drzwi tylne , boczne suwane i drzwi kierowcy to nie ma problemu. Ale jak zamkn望 drzwi od pasa瞠ra ?
    W klamce nie mam zamka na kluczyk , a przyciskiem od blokowania drzwi te nie da rady , bo jest po陰czone z drzwiami kierowcy.

Macie jaki pomys ?

Pozdrawiam
    Wojtek
    jacolino75
    Level 19  
    Wyj望 bezpiecznik od centralnego zamka.
    ciupaga28
    Level 7  
    Sie ma.

Kt鏎ej nocy postawi貫m auto u kolegi na osiedlu zamkni皻ym. Osiedle ciche jak w ko軼iele....
    Auto postawi貫m z dala od jego bloku na parkingu , a ja pojecha貫m drugim autem.
    W nocy w陰czy si alarm i obudzi p馧 osiedla. Mo瞠 kto przechodzi i si opar o auto. Nie wiem.
    W moim aucie alarm wyje oko這 2 minut i jest bardzo g這郾y.... Wola豚ym unikn望 takich sytuacji na przysz這嗆.
    Wyjecie bezpiecznika spowoduje , 瞠 b璠 musia od nowa programowa modu komfortu. A , to troch klikania , zamykania szybami itp.

W aucie jest zainstalowany oryginalny alarm i pod陰czony pod centralny zamek.
    Nie ma fizycznej mo磧iwo軼i zamkni璚ia drzwi pasa瞠ra. Bo nie ma zamka na kluczyk , ani 瘸dnej blokady. Tylko z centralnego mog to zrobi. Ale wtedy jest r闚nie za陰czony alarm....
    W drzwiach kierowcy , nie ma sterownika do wszystkich drzwi. Ka盥e drzwi zamyka si osobno. Pr鏂z drzwi pasa瞠ra.

Ja nie mam pomys逝...

Pozdrawiam
    Wojtek