Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pentagram EON Prose - Zawiesza sie na logo Android

xangel 06 Lip 2015 13:53 984 10
  • #1 06 Lip 2015 13:53
    xangel
    Poziom 18  

Witam
    Potrzebuję softu do tabletu Pentagram EON Prose. Na stronie Pentagrama nie ma takiego modelu.
    Rozmowa z serwisem przebiegła tak:

Witam
    Potrzebuję softu do tabletu Pentagram EON Prose. Na stronie nie ma takiego modelu.
    Tablet włącza się i zawiesza na ekranie z logiem Android.

Odpowiedź:
    Jeśli na stronie Producent nie zawarł takiej informacji. Jeśli chce Pan zareklamować sprzęt może Pan dokonać tego w punkcie zakupu lub na stronie internetowej eurorma.pl

Bezsens totalny :) Nie zamieszczę imienia i nazwiska osoby, która to odpisała, chociaż powinienem....

Dołączam fotki urządzenia. Pentagram EON Prose - Zawiesza sie na logo Android Pentagram EON Prose - Zawiesza sie na logo Android

0 10
  • #5 06 Lip 2015 15:16
    xangel
    Poziom 18  

No extra mi doradzili, przecież każde urządzenie po gwarancji z uwalonym softem wysyłamy do serwisu.
    Nie wiem w takim razie po co wątek z softami, przecież nikt tego nie ściąga tylko wysyła do serwisu. Idąc dalej po co ta Elektroda? Po co robić cokolwiek samodzielnie jak można oddać do serwisu? Po kim jak po kim, ale po Tobie Freddy stary elektrodowiczu nie spodziewałem się takiej odpowiedzi.... Chyba, że pracujesz w serwisie Pentagram :P

Wracając do tematu: czy posiada ktoś soft do tego modelu? Może jest to klon jakiegoś innego urządzenia i występuje pod inną nazwą?

0
  • #7 06 Lip 2015 15:22
    xangel
    Poziom 18  

OEN nie, EON tak.
    Gdzieś zrobiłem literówkę? Na fotce czegoś nie widać?

Freddy: ja Cię proszę.....
    Przeczytaj jeszcze raz uważnie.
    EON Prose - tak jest z tyłu urządzenia. Fotki dołączyłem.
    Na stronie Pentagrama jest tylko EON Prose 2 - na fotkach w necie wygląda całkiem inaczej, więc jest to inne urządzenie. Nie wgram innego wsadu, bo mi na razie nie zależy, aby do końca uwalić ten tablet.

-1
  • #8 06 Lip 2015 16:20
    Freddy
    Poziom 43  

Trochę grzeczniej, jak ktoś chce Ci pomóc !
    To, że tak jest z tyłu urządzenia, nic to nie znaczy. To, że wygląda inaczej, też nic nie znaczy. Mimo to, może to być takie samo urządzenie.
    Zapytaj jeszcze raz w suporcie, ale na Pentagram.eu, a nie pentagram.pl, czy EON Prose i EON Prose 2 to różne urządzenia.

0
  • #9 06 Lip 2015 16:24
    xangel
    Poziom 18  

Freddy: ja się staram grzecznie, ale najpierw wyskoczyłeś z najzaje**stszym tekstem na elektrodzie: oddaj do serwisu.
    Później mi wmawiasz, że źle napisałem model....

Postaram się za moment otworzyć urządzenie i zrobić fotki wnętrza.

Wygląda na to, że strona pentagram.eu nie istnieje...

-1
  • #10 06 Lip 2015 18:32
    Freddy
    Poziom 43  

xangel napisał:
    Freddy: ja się staram grzecznie, ale najpierw wyskoczyłeś z najzaje**stszym tekstem na elektrodzie: oddaj do serwisu.
    To jest najhprawdopodobniej jedyne słuszne rozwiązanie.
    Cytat:

Później mi wmawiasz, że źle napisałem model....
    Nic Ci nie wmawiam.
    Cytat:
    Postaram się za moment otworzyć urządzenie i zrobić fotki wnętrza.
    To w zasadzie niewiele da. W jednym z miejsc producent twierdzi, że to jest wersja 1 i wersja 2 tego samego urządzenia.
    Ja im nie wierzę. Sam miałem Pentagrama i czekałem na naprawę gwarancyjną ponad pięć tygodni.
    Okresu gwarancji również nie przedłużyli. Dlatego powiedziałem nigdy więcej PENTAGRAMA.
    Cytat:
    Wygląda na to, że strona pentagram.eu nie istnieje...
    No czasem jest, czasem jej nie ma - to też zauważyłem.

0
  • #11 06 Lip 2015 20:39
    xangel
    Poziom 18  

Ja za to mam nowe doświadczenia z GoClever tak przy okazji... Kupiłem 1.5 roku temu Insignia 5 i pobił mi się digitizer.
    Zapomnij, że dostaniesz. Nawet na gwarancji jak komuś się uszkodzi, to proponują wymianę na inny model telefonu za dopłatą chyba 300zł :)

Na ebayu i na aliexpress też nie ma - jakiś koszmar :)

Ogólnie to chyba nigdy więcej polskich chińczyków....

Wracając do Pentagrama - wystawiłem go na olx w pakiecie z innymi dwoma uszkodzonymi - jak nikt nie weźmie to wgram na pałę ten soft od EON Prose 2.

0