Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative inspire t3100 2.1

dawoid19 06 Lip 2015 16:51 423 3
  • #1 06 Lip 2015 16:51
    dawoid19
    Poziom 2  

Witam, od ładnych paru lat używam głośników Creative inspire t3100 2.1, nie narzekam na nie, lecz od jakiegoś czasu mam zanik dźwięku w lewym głośnikiu, gpodłączaniam inny głośnik( moim zdaniem sprawny) jest to samo, moje pytanie na koniec czy da sie to naprawić? Moim zdaniem jest cos nie tak z subem, konkretnie z wejściem od lewego głośnika, zaglądalem do środSubarua niby ok, próbowałemdociskac, czyścić, nic nie pomogło, Dziękuję za wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam Dawid

• #2 06 Lip 2015 17:15
    NIXIE_123
    Poziom 28  

Moźe być przetarty w środku kabel wejściowy sygnału (ten który ma końcówkę jack)

Dodano po 41 [sekundy]:

W środku kabla oczywiście, nie w środku suba

• #3 06 Lip 2015 21:45
    dawoid19
    Poziom 2  

Z kablami wszystko w porządku, podłączałem dobry głośnik to samo, nie wiem co sie dzieje, juz mam dosc słuchania z jednego głosnika

• #4 07 Lip 2015 21:42
    NIXIE_123
    Poziom 28  

Nie zrozumiałeś mnie. Chodziło mi nie o kable, które idą do głośników, tylko ten jeden kabel, który masz wpięty do karty dźwiękowej w komputerze czyli kabel sygnałowy a drugi jego koniec idzie do subwoofera. Jeżeli uszkodzi się któraś z żył, to wzmacniacz, który jest w subwooferze nie dostaje sygnału z komputera i nie wzmacnia go dalej do głośników.

Oczywiście, sam wzmacniacz również może być uszkodzony, ale doświadczenie podpowiada mi, że to
    wina chińskiego kabla, które uwielbiają się przecierać w środku powodując różne cuda, stąd ten cały ambaras.
    Uwierz mi, spotkałem się już z baardzo wieloma takimi sytuacjami.

Możesz to sprawdzić ruszając kabel, wyginając go w różnych punktach (w tym przy wtyczce), ale nie zawsze to pomaga.
    Podłącz też głośniki do innego źródła sygnału (np. telefon) bo może gniazdo w komputerze nie łączy.

Powodzenia

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME