Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Zlecę] TV Sencor SLE 2453M4 Zlece wgranie wsadu prz USB - Kraków

smajlee 06 Jul 2015 20:53 2121 0
    smajlee
    Level 2  
    Witam serdecznie,

Sprawa wyglada tak, ze posiadam televizor Sencor SLE 2453M4.
    Po jakims czasie uzytkowania, zaczal sie zawieszac przy wlaczaniu, przy czym podczas uruchamiania migaly diody zielone i czerwone na przemian.
    Ale sie wlaczal, czy to po minucie, czy po 6 ale odpalal.
    Jakis czas temu przestal odpalac w ogole. Laduje sie logo Sencor i tv sie restaruje i tez przy tym migaja dwie diody na przemian - czerwona i zielona.
    Czytalem wiele watkow na tym forum z tymi sencorami i problem jest z pamiecia i trzeba wgrac ten wsad z softem do plyty glownej (tak to rozumie). Ja nie umiem kompletnie tego zrobic, tv nie rozbieralem, nie wiem jaka jest w nim plyta glowna. Nie chce kombinowac, zeby nie zrobic z tv cegly.
    Dlatego chcialbym poprosic kogos o odplatna pomoc w naprawie/wgraniu tego, by telewizor zaczal znow dzialac, poniewaz chcialem go dla dziecka do pokoju.

Jestem z Krakowa i prosilbym bardzo osoby, ktore sa wstanie zreanimowac ten tv o wiadomosc na pw lub maila, to sie dogadamy, bo bardzo mi zalezy aby ktos, kto jest w temacie elektroniki to zrobil.

Co do kosztow, to chcialbym to zrobic w jakichs przyzwoitych pieniadzach. Prosilbym o kontakt osoby, ktore sa w stanie to zrobic.

Pozdrawiam serdecznie
    Mail" smaluch(malpa)gmail.com
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).