Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung mhl - Brak zasilania na porcie microusb dla mhl

lukaszm18 07 Lip 2015 02:32 1119 1
  • #1 07 Lip 2015 02:32
    lukaszm18
    Poziom 11  

Witajcie. Chciałbym Was prosić o pomóc w rozwikłaniu zagadki. Otóż jakiś czas temu korzystałem z urządzenia Samsung EPL-3FHUBEGSTD jest to adapter hdmi - usb. Niestety urwał się jeden z kabelków od masy przy porcie micro usb do którego podłączany jest smartfon. Kabelek został przylutowany jednak urządzenie nadal nie działa aktualnie stara wiązka kabli została odlutowana i zastąpiona nową. Niestety urządzenie nadal nie działa na porcie usb do którego podłączona zostaje ładowarka pojawia się 5V. Niestety na porcie micro usb męskim do którego wpięty zostaje smartfon zasilanie jest w granicach 0,16 V. Z góry dzięki za wskazówki gdzie szukać rozwiązania problemu. W załączniku "układ mhl.rar" umieściłem zdjęcia układu. Z góry dzięki za pomoc

0 1
  • #2 06 Lis 2016 21:27
    gradek83
    Poziom 35  

Mam podróbę tego EPL-3FHUBEGSTD Ale u mnie to trochę inaczej wygląda może się połapiesz z tym połączeniem kabli.
    Ty masz na układzie EP94M1L ja na jakimś no name a przynajmniej nie mogę znaleźć.

samsung mhl - Brak zasilania na porcie microusb dla mhl samsung mhl - Brak zasilania na porcie microusb dla mhl samsung mhl - Brak zasilania na porcie microusb dla mhl samsung mhl - Brak zasilania na porcie microusb dla mhl

Sprawdź u siebie FB2 i B1 oraz czy nóżki kwarcu się nie stykają Y1 24 000

0