Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LIEBHERR CN401320-210 - chłodziarka nie pracuje

aron64 09 Lip 2015 10:35 1023 0
    aron64
    Poziom 2  
    Witam Państwa,
    Problem dotyczy chłodziarki otóż od czterech dni nie chłodzi, zamrażarka działa poprawnie skontaktowałem się z serwisem po wizycie serwisant usunął oblodzenie z parownika ale to nie pomogło, sprawdził moduły nie widział problemu a głównym problemem może być wysoka temperatura powietrza i lodówka bardziej skupia się na zamrażarce niż na chłodziarce czyli przy wysokich temperaturach powietrza mam nie zapełniać chłodziarki bo wszystko się psuje jest to dla mnie nowość ja zawsze myślałem że wtedy lodówka pobiera więcej prądu i pracuje przez cały czas. Poinstruował mnie że teraz musi nabrać temperatury podjął zapłatę i uwaga do mnie jakby dalej nie pracowała to proszę dzwonić ale na Boga ona nawet nie zaskoczyła po wyjściu serwisanta minął kolejny dzień i nic się nie zmieniło. Chciałbym jeszcze dodać że był moment przed wizytą serwisu że wyłączyłem po prostu lodówkę z kontaktu i zaczęła poprawnie pracować chłodziarka chłodzić zamrażarka mrozić niestety po około dwóch godzinach chłodziarka znowu zamilkła proszę o pomoc w tym problemie bo kolejna wizyta serwisu pochłonie kolejne pieniądze i mam poważne wątpliwości co do wiedzy ludzi którzy są kierowani na usterki (sprzęt jest już po gwarancji)
    Pozdrawiam i dziękuję.