Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Eumenia Babynova eu 350 -pasek klinowy :(

30 Maj 2005 20:30 3831 9
  • Poziom 10  
    Witam,
    mam problem z kupnem paska klinowego do pralki Eumenia Babynova eu 350 potrzebuje albo oryginalny pasek albo pasujacy do niej zamiennik. Ktokolwiek wie cos na temat gdzie moge taki pasek dostac prosze o kontakt.
  • Pomocny post
    Moderator Elektrotechnika
    Witam
    To samo co w przypadku kol110 sprawdż na pasku numer i kup taki sam,a jeśli nie możesz odczytać numeru to idż z paskiem do sklepu z częściami agd.Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Tak zrobilem, bylem juz w wielu sklepach AGD ale nigdzie takiego nie mieli i jest problem z dostaniem takiego paska, kiedys dobrali mi podobny ale byl za szeroki, pralka pochodzila okolo pol roku na tym nie dobrym pasku no i znowu sie zerwal. Jesli wiesz gdzie moge kupic taki pasek jaki powinien byc w tej pralce to prosze o powiedzenie mi gdzie bo w warszawie w wielu sklepach juz bylem. Z gory dziekuje i pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Moderator Elektrotechnika
    Witam
    Jeśli znasz oznaczenie paska to podaj,jeśli nie znasz podaj wymiary.Napisz,czy tam jest pasek klinowy(w kształcie trapeza)czy płaski z bieżnią.Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Poziom 10  
    Dzieki wielkie, sprobuję poszukac tam gdzie mowisz. :)
  • Pomocny post
    Poziom 2  
    Witam.
    Oryginalne paski do Eumeni (7,5 x 4,5 x 1320 Li) można kupić w serwisie Ampol w Szczecinie
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Poziom 2  
    Proszę bardzo.
    Tel. (91) 4843193
  • Poziom 10  
    Dzieki i sorry zarazem za nie zamkniecie tematu.

Pozdrawaim