Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes 190 2l 87kw 1993 rok - Schemat Podciśnien Mechanicznego Wtrysku Paliwa

Lord RAD 10 Jul 2015 03:00 2298 1
 • #1
  Lord RAD
  Level 10  
  Witam i z góry dziękuję za pomoc, przepraszam jednocześnie jak coś pomyliłem, założyłem temat w złym miejscu czy coś podobnego :)

  Mam mercedesa 190, silnik 2l 87kw ..rocznik 1993  Nie wnikając w szczegóły, konieczna byla wymiana silnika - wstawiona została jednostka o takich samych parametrach, ale pojawił się problem z podciśnieniami.
  Ja sam jestem kompletnym laikiem w tych sprawach, ale wg mechanika, który zajmuje się tematem, "ktoś już wcześniej w podciśnieniach grzebał" tj niektóre wężyki są zaślepione, inne wejscia pozostają puste i nie wiadomo co i gdzie miało się tam znajdować..Ogólnie dość wszystko zamotane, w rezultacie czego wolne obroty w aucie są bardzo niestabilne, skaczą, spadają poniżej 500 obrotów, silnik niemal gaśnie itp.

  Przechodząc do sedna - czy ktoś z użytkowników dysponuje schematem podciśnień mechanicznego wtrysku paliwa w mercedesie 190 ? Jezeli ktoś posiada takie informacje, bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc..
  Ja sam, tak jak już pisałem niestety wiedzy nie mam żadnej, mechanik to porządny gość do którego mam zaufanie, ale żeby mi pomóc potrzebuje tego schematu

  Raz jeszcze dziękuję za jakąkolwiek pomoc :)
 • #2
  andrzej20001
  Level 43  
  Wrzuć jakieś fotki co cie niepokoi,ten silnik na KE nie potrzebuje podciśnień żadnych specjalnych, jest tylko na regulatorze ciśnienia i wężyk do modułu zapłonu.Klapę ustawiłeś imbusem na ciepłym silniku?
  https://www.google.pl/search?q=ke-jetronic+me...3G-LCywPMoIeACw&ved=0CCAQsAQ&biw=1280&bih=665
  http://www.mbpartsworld.com/productSearch.asp...ake=1103&ukey_category=24396&ukey_model=16050
  http://www.mbpartsworld.com/showAssembly.aspx..._driveline=0&ukey_trimlevel=20558&modelYear=0
  szukaj HOSE.