Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

AMD RADEON 8490 - Bluescreen po zainstalowaniu sterowników karty graficznej.

trojan2303 10 Jul 2015 18:31 780 1
SterControl
    trojan2303
    Level 1  
    Witam od pewnego czasu mam problem z zanikiem obrazu podczas gry w League of Legends, podczas gry obraz znika za to dźwięki i urządzenia komputera działają normalnie. Problem pojawia się praktycznie za każdym razem przy 30 minucie gry. Obraz nie powraca i trzeba zrobić reset komputera. Pomyslałem, że tego przyczyną może być nieprawidłowa praca zintegrowanej karty graficznej w mojej płycie głównej dlatego zdecydowałem się na zakup nowej karty AMD RADEON 8490. Niestety podczas zainstalowaniu jej w porcie pci-e i włączeniu komputera obraz rozwarstwia się na kolor czerwony i niebieski, a sterowniki automatycznie się aktualizują na standardową kartę graficzną VGA, komputer pokazuje niski indeks wydajności grafiki. Zainstalowałem najnowsze sterowniki karty i moim oczom ukazał się bluescreen, który załączam do postu. Zainstalowałem również starsze sterowniki karty i ukazał mi się czarny ekran i kursor myszki, którym mogłem poruszać. Wiem, że mój sprzęt jest stary, ale zależy mi jeszcze na jego krótkiej pracy. Czy może to być spowodowane wadliwym zasilaczem ? Dołączyłem też plik DxDiag. Z góry dziękuję za pomoc :)

Przedstawiam mój sprzęt:
    Windows: Windows 7 Home Premium 32-bit
    Płyta główna: FUJITSU SIEMENS D2156-A1
    Bios: Version 5.00 R1.10.2156.A1
    Procesor:Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.60GHz (2 CPUs), ~3.6GHz
    Ram: 2048MB
    Zasilacz: Modecom 400 ATX

AMD RADEON 8490 - Bluescreen po zainstalowaniu sterowników karty graficznej.
  • SterControl