Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

john deere 2243 brak iskry - czy można w domu zmontować zamiennik modułu

10 Jul 2015 22:16 981 3
 • Level 2  
  A mianowicie kosiarka jak wyżej w układzie cylindrów V2 silnik bęzynowy Kawasaki zmajstrowane oryginalnie chyba na dwóch hallach module zapłonowym i cewkach podobnych do motocyklowych . Jeden Cylinder nie pali... świeca cewka sprawdzone hall też poprzez podmiankę pinów na module od drugiego. Moduł to Denso 21119-2120 ogólnie niedostępny w Polsce. Macie jakieś rady jak postawić silnik na nogi? ogólnie myślałem o GL118 z poloneza aby ten jeden cylinder wskrzesić na początek drugi naraźie działa i jakby padł to zmontowałbym dwa bliźniacze układy i po kosztownym problemie. Niech ktoś doradzi bo w elektryce coś wiem gdzie dzwoni ale nie wiem w którym kosciele :) a ze sprzetu ogolnego to tylko próbnik :)
  [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
 • Moderator of Cars
  Tłoki chodzą współbieżnie? Drugie pytanie - na pewno impulsatory są na hallotronach, nie na czujnikach indukcyjnych? (dwa, czy 3 przewody?)
 • Level 2  
  Tłoki chodzą przeciwbieżnie., impulsatory są po 2 przewody na czujnik wejscie plus wyjscie przy kręceniu rozrusznikiem przerywa obwód, nie chce okłamywać nikogo ale mi to wygląda na Halla
 • Moderator of Cars
  Hall miałby 3 przewody, to pewnie zwyczajne czujniki indukcyjne. Jeśli tak, to można się pokusić na wlepienie modułu nanoplex z malucha, albo CDI ze skutera.