Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fase shift ZVS dwa pytania do przodu falownika mostkowego.

kees56 11 Lip 2015 13:38 8934 0
This content has been translated » The original version can be found here
 • #1
  kees56
  Poziom 9  
  Cześć


  Ponownie, ponieważ Google Chrome jest tak złe oprogramowanie zawiesza się cały czas, ponieważ mój komputer ma zapisać i nie może szpiegować niż komercyjnych śmieci.

  Zawarłem pdf podwójnego konwertera do przodu, który jest bardzo dobrym spawaniem zsv z przesunięciem fasetu.

  Muszę jednak dowiedzieć się, w jaki sposób muszą być napędzane bramy igbt, to nie jest takie samo, jak pojedynczy mostek do przodu lub do przodu, nogi wiodące są przesunięte w bok, a nie w specjalnej topologii. a zakłócenia nie są możliwe, ponieważ diody emitują, a także zabijają impulsy wysokiego napięcia, ponieważ czytałem tak bardzo, że ma bardzo szerokie miękkie przełączanie.

  Może pomożecie mi dowiedzieć się, jak prowadzić mosfety w pdf, co jest w zestawie.

  Wykonałem bezpieczny mostek z pełną zmianą, ale jest on bardzo łatwy, więc wysadza się w powietrze, potrzebuje specjalnego czasu martwego przy wysokim prądzie i wygładza go z możliwością.

  Oto kilka przykładów tego, co zrobiłem, falownika spawalniczego dla mig / mag, i można go używać również do mma i tig z prostą zmianą rodzaju sprzężenia zwrotnego z dodatkowym prądowym garnkiem z pulą napięcia na max lub vica versa.

  Nie ma to nic wspólnego z pytaniem, ale potrzebowałem sprzężenia zwrotnego napięcia, a sprzężenie zwrotne pwm jest najbardziej stabilne i najlepsze dla falowników spawalniczych.

  Fase shift ZVS dwa pytania do przodu falownika mostkowego. Fase shift ZVS dwa pytania do przodu falownika mostkowego. Fase shift ZVS dwa pytania do przodu falownika mostkowego. Fase shift ZVS dwa pytania do przodu falownika mostkowego. Fase shift ZVS dwa pytania do przodu falownika mostkowego. Fase shift ZVS dwa pytania do przodu falownika mostkowego.

  pdf jest w załączniku.

  Co to za transformator i wykorzystanie pasma miedzi zamiast drutu miedzianego? nie było problemu z wysoką częstotliwością i pojemnością między uzwojeniami, słyszałem, że taśma miedziana działa bez zarzutu, co dotyczy efektu skóry dwa pasma miedzi z pasmem równoległym sprawiają, że ładny transformator także chłodzi się lepiej.

  dzięki za pomoc.

  pozdrowienia

  kees