Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myjka ciśnieniowa - padła i nie chce wstać :)

30 Maj 2005 22:54 4689 3
  • Poziom 25  
    Padła mi myjka cisnieniowa LAVOR EQ 18 (1800W). Mam w zwiazku z tym pytanie czy ktoś ma jakis schemat tego urzadzenia, z opisanymi częściami ? tak zebym zamawiajac, powiedzia konkretnie o co mi chodzi.

Acha i czy wiecie gdzie moge czesci do tego zakupic, znalazlem w necie tylko to: http://ogrod.victus.pl/produkt.asp?id_tow=479
  • Poziom 17  
    witam

najprostszym rozwiązaniem jest zapytanie sprzedawcy myjki o serwis gwarancyjny, i u nich zamówienie orginalnej części zamiennej.
    Spis serwisów powinien być dołączony do karty gwarancyjnej - tak mówi polskie prawo

pozdrawiam
  • Poziom 11  
    mi tez kiedyś mie chciała działać, ale rozkręciłem ją i tam był taki włącznik który powodował wieksze cisnienie ... cos przy nim porobiłem i chodzi jak trzeba
  • Poziom 25  
    ja ja mam chyba z 5 lat, gwarancji dawno nie ma, nie mam pojecia gdzie to kupowane bylo. U mnie sie ulamala taka plastikowa czesc, ktora dotykala przelocznika, powodujac wlaczenie myjki, gdy dysza jest zamknieta. A ze to zarazem zawor bezpieczennstwa(chyba) to prowizorki nie chce robic,

Dodano po 19 [minuty]:

kurcze, koniecznie by jakis schemat sie przydal, bo mi odpowiedzieli, ze nie wysyaja nic takiego, i nalezy sie skontaktowac z autoryzowanym serwisem ...