Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poproszę o radę - myszka dla gracza do 150zł

12 Lip 2015 20:20 603 5
  • Poziom 6  
    Witam. Zamierzam kupić nową myszkę dla gracza, bo moja ostatnia padła po 3 latach użytkowania, więc proszę o doradzenie jakiegoś fajnego modelu. Moje wskazówki:
    - Używam palm gripa (kładę całą dłoń na myszce), więc powinna być raczej duża, wygodna.
    - Grywam w różne gry, dodatkowe przyciski mile widziane, ale pewnie w tej cenie raczej nie da rady.
    - Jestem praworęczny.
    - Fajnie, jakby można było zmieniać czułość myszy (chyba norma, ale wolę o tym wspomnieć).
    - Moja podkładka to STEELSERIES QcK Mini

Pytam, bo z roku na rok wychodzą nowe sprzęty, a ja w tych myszkach przestałem się orientować. Z góry dziękuję za każdą radę.
  • Poziom 26  
    Ja od siebie bardzo polecam A4Tech Bloody V7m. Myszka dostosowana do palm gripa (też taki mam), przyciski z boku, możliwość zmiany podświetlania rolki co skutkuje zmianą trybu prowadzenia ognia. Wiele różnych bajerów, a jak masz pieniądze to polecam wykupić funkcje Unlock Core 3 i 4, bo lepiej "wchodzą" headshoty. ;) To takie moje obserwacje w Counter Strike:Global Ofensive. Myszka ma bardzo fajny program do sterowania funkcjami i bez niego ani rusz. Bardzo polecam ową myszke, bo raczej żadna myszka do 150 zł ani więcej takich rzeczy nie oferuje. :)
    Pozdrawiam
  • Poziom 6  
    olutas napisał:
    Bardzo polecam ową myszke, bo raczej żadna myszka do 150 zł ani więcej takich rzeczy nie oferuje.
    Pozdrawiam

Ciekawa propozycja, nie powiem :) kumpel ma myszkę z tej serii i z tego co widzę, to bardzo dużo możliwości zapewnia oprogramowanie, jak na taką "budżetową" mychę (model inny, ale jak oglądałem Twoją propozycję, to wszystko w soft'cie bardzo podobne, jak nie identyczne).

Clu2.0 napisał:
    Cześć, osobiście używam tej myszy : http://www.morele.net/mysz-a4-tech-x-748k-czarna-194339/ i podkładki A4 Tech XGame X7-200MP, grywam w różne produkcje i sprawdza się bardzo dobrze w przedziale cenowym do 100 zł, myślę że to dobry wybór

Podoba mi się to, że jest całkiem spora, ale jednak przedmówca pokazał mi coś, co bardziej trafia w moje gusta. Ale zobaczymy, może ktoś coś jeszcze mi pokaże ;)
  • Poziom 29  
    Clu2.0 napisał:
    Cześć, osobiście używam tej myszy : http://www.morele.net/mysz-a4-tech-x-748k-czarna-194339/ i podkładki A4 Tech XGame X7-200MP, grywam w różne produkcje i sprawdza się bardzo dobrze w przedziale cenowym do 100 zł, myślę że to dobry wybór :wink:

Popieram przedmówcę, mam dwie takie myszki jedną w domu druga w pracy.
    Wygodne, tanie, możliwość dostosowania wagi - ciężarki, przełączanie DPI przyciskiem na myszy, bez konieczności wywoływania dodatkowego programu.
    Może przydać się w grach i nie tylko.
  • Poziom 6  
    Ciężarki nie są rzeczą, której bym potrzebował. No, to chyba wybór pada na Bloody V7m. Dziękuję za pomoc.