Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie moze załadowac Windows8.1 pojawia sie niebieski ekran Samsung 350E5C-S04 -

jozele 14 Jul 2015 23:22 1299 2
    jozele
    Level 11  
    mam problem z laptopem Samsung 350E5C-S04, otóż aktualizowałem sterownik karty graficznej

AMD, po aktualizacji kazało mi uruchomić ponownie komputer, po ponownym uruchomieniu pojawia się komunikat o
    błędzie na niebieskim tle:
    Komputer napotkał problem i nalezy go ponownie uruchomic.Trwa zbieranie informacji o błędzie.
    Po zakonczeniu tego procesu komputer zostanie automatycznie uruchomiony ponownie ( ukonczono 0% do 100%
    Aby dowiedziec sie wiecej mozna pózniej wyszukac w trybie online ten błąd:
    DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
    (amdkmpfd.sys)

, po którym komputer się włącza się od nowa. Mam Windows 8.1.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    Piotr2608

Level 40  
    Błąd wskazuje na niekompatybilne sterowniki z systemem. Sterowniki mają być do Windowsa 8.1.
    Tryb awaryjny odinstalowanie sterowników lub naprawa Windowsa podczas uruchamiania i ponowna instalacja sterowników.
    jozele
    Level 11  
    Witam

dodatkowe info:
    Instalacja sterownika Karty: Podczas oglądania internetu automatycznie pojawił się komunikat : jest aktualizacja sterownika karty graficznej, czy zgadzasz sie na aktualizację. Więc to zrobiłem.
    Kilka miesięcy też tak aktualizowałem i nie było problemu.

Mam zainstalowany Program antywirusowy PANDA2015.

Jak wrócić do poprzedniego zainstalowanego fabrycznie sterownika karty graficznej

Tryb awaryjny odinstalowanie sterowników: W jaki sposób to zrobic ?
    Przy włączaniu , naciskanie F8 nie reaguje.
    Reaguje na F4 (Recovery?) ale program chyba chce skasowac dysk i dane ?.

naprawa Windowsa podczas uruchamiania i ponowna instalacja sterowników.:
    w jaki sposób? czy dane nie zostane skasowane ?

Laptop nowy fabryczny zakupiony z win8.1 z zainstalowanym z partycji dysku HD, nie było i nie mam płytki instalki z CD WIN8.1.

Jak wrócić do poprzedniego zainstalowanego fabrycznie sterownika karty graficznej