Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opel/vivaro - oprogramowanie do vivaro

15 Lip 2015 20:56 1479 9
  • Poziom 16  
    Witam.
    Mam takie zapytanie... czy jest jakieś oprogramowanie do vivaro takie aby pokazuwało spalanie i funkcjonował gps bez żadnej płyty? I czy jest jakies oprogramowanie aby zmienic w radioodtwarzaczu tak aby czytało też płyty nagrane przez siebie? Jeśli jest coś takiego prosił bym o informacje :) oraz gdzie można takie coś wykonać...
    Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Czy może wystarczy wymienić te fabryczne radio? I czy moze pasuje do mojego 2005r radio od nowszego modelu? Bo mam dostęp do takiego z 2008r
  • Poziom 13  
    źle nagrywasz płyty tzn w złym formacie bo czytać powinno i te przez Ciebie nagrane
  • Poziom 16  
    Nagrywam programem nero wiec sam konwertuje z mp3 na audio, nagrywałem juz tempem x4 x6 x24 i nic. Kupiłem też pare rodzai płyt cd, bo wyczytałem że może to byc zbyt przezroczysta płyta, kupiłem z górnej półki i dalej nic nie czyta. Napisz kolego co robie źle, może jakiś specjalny program do nagrywania do auta?
    Chciałbym swojej muzyki posłuchac w aucie a nie tylko radia 😜
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    A nowe oryginalnie nagrane (takie ze sklepu muzycznego) płyty "czyta"?
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Kolego spróbuj nagrać płytę windows media player płytę weź zwykłą cd-r.
  • Poziom 16  
    Kupiłem oryginalną płyte 30min temu i wyświetla to samo "włóż płyte nadrukiem do góry". Kupiłem też płyte która czyści laser i po czyszczeniu tą płytą dalej to samo żadnej poprawy. Więc nie wydaje mi się żeby kolegi pomysł nagrania na wmp też pomógł....
    Jakieś jeszcze pomysły koledzy? Chętnie spróbuje bo desperat już 😂
  • Poziom 16  
    Może napisze model radia: Soemens vdo NCDR 2011.
    może radio trzeba zmienić, mam dojście do radia z modelu 2010r vivaro, będzie pasowało do mojego rocznika?
  • Poziom 2  
    I jak kolego poradziłeś sobie z tym radiem i płytami ?
  • Poziom 16  
    Tak poradziłem. Początkowo chciałem zmienić i kupiłem oryginalne do młodszego opla cd30/mp3 itd itp...
    Ale tam jest inna kostka w moim vivaro 2005 jest stare iso
    Tam jest taka grubsza, kupiłem też przejściówkę ze starego iso na nową ale niema w przejściówce dodatkowej kostki do osobnego wyświetlacza i sterowania w kierownicy dwóch elektromechaników niepodołało.
    Więc dałem moje te siemens do naprawy został przeczyszczony laser profesjonalnie bo płytą nic to nie dało i teraz śmiga muzyka z płyt pięknie. A nowe radio mi teraz zalega. Pozdrawiam