Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electrolux ewt1062tdw - Pralka nie reaguje na panel

16 Lip 2015 11:21 3078 3
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam problem z pralką Electrolux ewt1062tdw.
    Po włączeniu (przekręceniu pokrętła na dowolną pozycję) słychać dźwięk włączenia, przy dotykaniu przycisków słychać piknięcia, ale na tym wszystko się kończy. Nie świecą żadne diodki, prania nie da się włączyć a blokada pokrywy nie działa. Nie ma też żadnych komunikatów (nie wiem, czy w tym modelu w ogóle są jakieś). Odłączanie od sieci też nic nie dało.
    Co to może być, spalona elektronika czy może coś się "podwiesiło"? Proszę o pomoc, czy da się coś z tym "na szybko" zrobić? Sytuacja jest krytyczna, bo w łazience rośnie góra prania :)
  • Poziom 9  
    Już to sprawdzałem. Zresztą z włączoną blokadą chyba cokolwiek by świeciło, a u mnie nic nie widać.
  • Poziom 9  
    Już to rozgryzłem (chyba :P)

Stefciu_B napisał:
    Może masz uruchomioną blokadę rodzicielską?
    Electrolux ewt1062tdw - Pralka nie reaguje na panel

Dobry trop :) Wcześniej próbowałem wyłączyć blokadę normalnie, przy włączonym którymś programie. Prawidłowo po ok. 3 sekundach było słychać piknięcie, ale i tak nic się nie zmieniało. Teraz przy wyłączonej pralce, ale podłączonej do sieci, przytrzymałem blokadę z 10 sekund, włączyłem... i działa :D

Nie spodziewałem się, że można włączyć blokadę przy wyłączonej pralce. Nie mam też pojęcia czemu tak się stało (może kot na tym usiadł, sierściuchy mają talent do takich rzeczy), ale nie zamierzam tego sprawdzać, dopóki nie upiorę wszystkiego, co się uzbierało do tej pory ;)