Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Xperia E1 D2005- Odblokowanie Ekranu.

16 Lip 2015 15:55 4539 5
  • Poziom 5  
    Witam.

mam problem moja Xperia jest zablokowana hasłem kropkowym. nie mogę jej odblokować bo zapomniałem układu kropek. niestety logowanie przez adres mail i hasło jest nie możliwe bo net jest wyłączony.

żeby było śmieszniej: reset klawiszowy nie odpala, ładuje się tylko tryb awaryjny w którym i tak muszę bawić się kropkami.

Próbowałem też zdziałać cuda przez Sony PC companion- próba upadła w gruzy, debugowanie plików jest wyłączone i nie wykrywa telefonu w tym programie.

a bez odblokowania nie uruchomię debugowania plików.

w serwisie mi nie odblokują go bo mam do telefonu tylko ładowarkę

Macie może jakiś pomysł co zrobić z tym telefonem (oprócz opcji "wywal przez okno")?
    Proszę o jakąś instrukcję co z tym zrobić
  • Admin grupy GSM
    Udać się do serwisu i zlecić wgranie boxem serwisowym.
  • Poziom 5  
    nie ma domowej metody?? pytałem w serwisach i nikt tego nie zrobi bo się boją. Każdy żąda pudełka lub karty gwarancyjnej. ja jej nie posiadam
  • Admin grupy GSM
    Pieniazek1 napisał:
    pytałem w serwisach i nikt tego nie zrobi bo się boją

Udaj się do bardziej odważnych serwisantów lub uświadom tych gdzie byłeś, że takie odblokowanie jest w pełni legalne i zgodne z naszym prawem.

Domowa metoda też jest, kupić box i wgrać soft w domu.
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Wgraj soft flashtoolem z zaznaczeniem wipe.Ostatnio robiłem klientowi D2105 i schodzi wzór,obeszło się bez setoola.A tak na marginesie sa już gotowe pliki do niektórych sony na Password, Screen Lock ->http://forum.gsmhosting.com/vbb/f778/all-sony-xperia-secutity-code-pattern-remove-full-reset-5sec-vitout-full-flash-1872872/ :D
  • Poziom 5  
    Dzięki czarny224

zaczynam sprawdzać czy się uda:)

napiszę później czy się udało :)

właśnie skończyłem działać z telefonem :)

Telefon odblokowany (przy okazji zrobiłem aktualizacje androida:P )

Dzięki za pomoc:)Fajnie, że są jeszcze tacy ludzie jak czarny224 którzy chcą pomóc człowiekow,i a nie tylko wysyłać kogoś do serwisu :)