Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterowanie silniczka

Kamil _84 31 Maj 2005 13:42 987 3
  • #1 31 Maj 2005 13:42
    Kamil _84
    Poziom 12  

prosze o pomoc w zbudowaniu ukladu ktury by miał np. cztery ruchy krytki dlyszy lewo w prawo tylko ze niechce tego robic na silnikach krokowych mam pomysł ale niewiem czy dobry i niewiem jak przedłyzyc prace kazdego z (kroku) to srerowanie potrzebne mi jest do efektu nad kturym pracuje. konstukcja ze zdjecia jest w fazie prub wiec prosze sie niesmiac pozd. kamil

0 3
  • #2 02 Cze 2005 22:53
    Medeis
    Poziom 21  

Hmmm. mozesz zdradzic tajemnice "co to ma robić", i czy to kolo od wozu widoczne w tle drugiego zdjecia bedzie uzyte? :wink: , domyslam sie ze to nie konstrukcja mini latarni morskiej :wink: choc troche przypomina :-)

0
  • #3 03 Cze 2005 00:40
    Kamil _84
    Poziom 12  

to kolo do wozu nie bedzie uzyte. a do tego co to ma robic to to jest prosty efekt ktury daje ciekawe oswietlenie danego pomieszczenia mniej wiecej to bedziewygladac tak jak pod tym linkiem (moja odpowiedz) https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic211877-30.html lecz bedzie mialo wiecej luster to znaczy nie cztery lecz szesc. to co zobaczyles na tych poprzednich zdieciach to jest tylko prubna konstrukcja na odczep sie chyba to rozumniesz

0
  • #4 03 Cze 2005 18:28
    Medeis
    Poziom 21  

Oczywiscie ze rozumiem, no coz zapowiada sie ciekawie. Mam nadzieje ze moje zarty cie nie urazily, to tylko wynik dobrego humoru :-) chyba to rozumiesz ;-) Mam nadzieje ze w wmiare postepu prac ukaza sie jeszcze jakies zdjecia? Zycze powodzenia
    Pozdrawiam

0