Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 8.1 Pro długie uruchamianie procesów.

16 Lip 2015 18:20 468 2
  • Poziom 14  
    Witam, dzisiaj wyskoczył mi dziwny problem z PC. Posiadam Windows 8.1 Pro. Zawsze po zalogowaniu na swoje konto uruchamiało się wszystko szybko około 3-5 sek. Wieczorkiem teraz włączam PC wklepuje hasło do swojego konta, wyskakuje pulpit wszystkie ikony i przez około 1 min nic nie da się zrobić PC jest totalnie zamulony, po około minucie to co klikłem w trakcie tej zamuły się uruchamia. Gdy wyloguje się z konta i za loguje to nie ma tej zamuły na PC. Dzieje się tak tylko po ponownym uruchomieniu PC. Dodam, że na koncie gościa też jest taki sam efekt przy ponownym uruchomieniu. Przy przelogowaniu na inne konta już nie ma. Posiadam antywira KIS Pure 3. Nic dzisiaj nie instalowałem, dlatego nie mogę ogarnąć co się stało.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 43  
    Trzeba sprawdzić w pierwszej kolejności stan dysku, podaj jego SMART z Crystal disk info.
    Pobierz , uruchom Malwarebytes, ADWcleaner i usuń wszystko co zostanie wykryte.
    Poinformuj o efektach.
  • Poziom 14  
    Ok, posprawdzałem wszystko, dyski ok. Znalazłem co mi powodowało problem. Sterowniki Nvidia przy starcie się krzaczyły. Przed wczoraj zainstalowałem najnowsze. Odinstalowałem je i zainstalowałem starsze 347.88 i nie ma problemu. Kurde to była ostatnia rzecz jaka przyszła mi do głowy...