Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung RC530 - Nie przekazuje dźwięku do głośnika bluetooth

poddachem 17 Lip 2015 11:56 3015 2
  • #1 17 Lip 2015 11:56
    poddachem
    Poziom 8  

Witam.

Problem dziwny [sam z trudem dowierzam weń], ale powstał!:

Mam podpięte do laptopa słuchawki... Z racji niesprawnych rąk, nie mogę stale wyjmować mini-jacka z wtyczki by posłuchać muzyczki z głośnika, więc niedawno zakupiłem głośnik bluetooth... Cały czas było idealnie: po nawiązaniu połączenia bluetooth z głośnikiem, dźwięk w słuchawkach znikał, a pojawiał się w głośniku...

Kilka dni temu "złapałem" wirucha, który zablokował mi możliwość korzystania z wyszukiwarki google w pasku adresu IE. Uporałem się z nim w miarę szybko, lecz z chwilą usunięcia wirusa, przestał być przekazywany dźwięk do głośnika... Tzn. połączenie bluetooth zostaje nawiązane; wszystko pokazuje, że działa poprawnie; ustawienia dźwięku są takie, jakie były (choć próbowałem je zmieniać na wszystkie sposoby), ale po połączeniu bluetooth z głośnikiem, dźwięk zostaje w słuchawkach...!!! ;-/

Głośniczek działa, bo połączyłem się z telefonu i gra...

Więc co jest grane...??? Wirus zżarł mi część karty dźwiękowej, odpowiedzialnej zaa przekaz dźwięku przez bluetooth...??? :lol: :bye:

0 2
  • #2 17 Lip 2015 12:02
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

poddachem napisał:
    Uporałem się z nim w miarę szybko
    Może jednak nie?
    poddachem napisał:
    Wirus zżarł mi część karty dźwiękowej, odpowiedzialnej zaa przekaz dźwięku przez bluetooth...??
    Przeinstaluj sterowniki karty dźwiękowej i bluetooth.

1
  • #3 17 Lip 2015 12:10
    poddachem
    Poziom 8  

poddachem napisał:

poddachem napisał:
    Wirus zżarł mi część karty dźwiękowej, odpowiedzialnej zaa przekaz dźwięku przez bluetooth...??
    Przeinstaluj sterowniki karty dźwiękowej i bluetooth.

Sterowniki bluetooth przeinstalowałem; odinstalowałem go nawet całkowicie i zainstalowałem na nowo...

Zrobiłem też przywracanie systemu - nic też nie dało.

A sterowniki karty dźwiękowej nie wiem jak przeinstalować... - Proszę o podpowiedź - instrukcję...

0