Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Philips 40PFH5500 - test telewizora z nowym Androidem 5,1. To już nie tylko tele

18 Jul 2015 02:37 5157 18
  • About Author
    User removed account
    Level 1  
    User removed account wrote 0 posts with rating 0, helped 0 times. Been with us since 1978 year.
  • Helpful post
    _PREDATOR_

VIP Meritorious for electroda.pl
    LOCOLOCO wrote:
    Prośba o odblokowanie tematu: "Służy do szerszej akceptacji.
    James596
    Level 21  
    Już widzę sytuację, gdy zechcesz zmienić kanał, a telewizor uprzejmie się zawiesi i zmieni dopiero po 15 sekundach.
    User removed account
    Level 1  
    FanManiakHD
    Level 17  
    Słabizna, bardzo podstawowy model z matrycą 50 HZ, jest dodatek w postaci Androida. Brak upłynniacza, Pixel plus w podstawowej wersji. Brak Ambilight nawet dwustronnego, pilot bez pełnej klawiatury do sterowania Androidem, niby można sterować smarfonem. W EuroAgd cenią go na 2300. Pamiętam mojego pierwszego Philipsa z 2007 roku też miał Pixel Plus HD (na wiasem mówiąc jeszcze ,,na chodzie'') ... . Do gier może być,opóźnienie wejścia, tak zwany input lag niby niski, ale przeważnie matryce z 50 Hz mają niski lag. To moje przemyślenia po przeczytaniu pełnego opisu na stronie hdtv i specyfikacji na stronie Philipsa. Czemu nie pokazałeś go od środka, tak jak Panasonica :) Jaka matryca VA czy IPS, stawiam na IPS :D

Ciekawie się zapowiada seria 6550, matryca 100 Hz, Perfect Pixel HD, Ambilight 3, pilot z pełną klawiaturą, upłynniacz Perfect Natural Motion. Ale cena w EuroAgd wyjściowa za 50 cali to 3899
    User removed account
    Level 1  
    FanManiakHD
    Level 17  
    Przecież napisałem, cytuję : ,,To moje przemyślenia po przeczytaniu pełnego opisu na stronie hdtv i specyfikacji na stronie Philipsa'' tyle i tylko tyle nic poza tym. Nie mogłem widzieć, bo nie ma ich jeszcze w sklepie. Proszę nie reaguj agresją jak coś ci się nie podoba w treści postów, bo każdy może zabierać glos w kiedy chce i gdzie chce.
    User removed account
    Level 1  
    _PREDATOR_

VIP Meritorious for electroda.pl
    Dość, proszę dalej wyłącznie na temat!
    FanManiakHD
    Level 17  
    Pojawił się test tego telewizora na portalu hdtvpolska.com http://hdtvpolska.com/topic/35380-test-philips-pfh-5500-40-android-tv/
    Muszę przyznać że został wykonany bardzo profesjonalnie. Bez porównania, tak się powinno wykonywać testy. Ale niestety jest to telewizor podstawowy, bez upłynniacza, choć na matrycy VA, plus dla PHILIPSA. Dlatego tak wysoki kontrast udało się uzyskać producentowi. Cieszy że jest w nim Android, w tak podstawowej klasie telewizora, plus dla Philipsa. Dla graczy w sam raz. Ja czekam na test 6550 może się w końcu doczekam :)
    Mariano11
    Level 28  
    Dla mnie to idealny telewizor, dla osób, które szukają nowinek technicznych, a nie dysponują dużą kasą - taki złoty środek :).
    User removed account
    Level 1  
    Mariano11
    Level 28  
    I myślę, że póki co lepszego wyboru nie znajdą.
    internick
    Level 35  
    A odświeżanie matrycy na jakim jest poziomie? Coś mi się obiło o uszy, że 60 Hz.
    vigo
    Level 20  
    Według tej tabeli, to tylko 50/60Hz

Tak umieszczamy załączniki na forum!
    Proszę o tym pamiętać!
    _P_

Philips 40PFH5500 - test telewizora z nowym Androidem 5,1. To już nie tylko tele
    User removed account
    Level 1  
    Mariano11
    Level 28  
    Na przełomie 2015/16 Android 6.0 - prawda to :)?
    User removed account
    Level 1