Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo g700 - Bardzo cichy dźwięk podczas filmów

Jomiko 18 Lip 2015 10:55 1572 7
  • #1 18 Lip 2015 10:55
    Jomiko
    Poziom 6  

Witam,
    mam problem z głośnością dźwięku w trakcie oglądania filmów. Próbowałam już przeinstalować sterowniki dźwięku, ale nic to nie dało. Mam dźwięk na 100 i nadal ledwo słyszymy. Próbowałam również szukać rozwiązania w internecie ale znalazłam jedynie metodę ze zmienianiem we właściwościach głośników w zakładce "ulepszenia" ale u mnie nie ma takiej zakładki. Za to mam zakładkę dolby. Ale kiedy włączam lub zmieniam coś w dolby to nie słychać żadnej różnicy :( Ten sterownik też zaktualizowałam i nic to nie zmieniło. Pomóżcie, co jeszcze mogę zrobić?

0 7
  • #2 18 Lip 2015 11:05
    brodziatko
    Poziom 12  

Podaj jaki masz system i czy po podlaczeniu zewnetrznych glosnikow lub sluchawkach jest identycznie.

0
  • #3 18 Lip 2015 11:11
    Jomiko
    Poziom 6  

Mam Windows 8, szczerze mówiąc przez słuchawki jest o tyle lepiej że nie przeszkadzają dźwięki otoczenia, ale jak chodzi o głośność to dobrze się słucha jedynie na podkręconym na maksa.

0
  • #4 18 Lip 2015 11:14
    brodziatko
    Poziom 12  

Bylo wczesniej dobrze czy tak masz od poczatku?

0
  • #5 18 Lip 2015 11:17
    Jomiko
    Poziom 6  

Nie, wcześniej było dobrze.

0
  • #6 18 Lip 2015 11:28
    brodziatko
    Poziom 12  

SPrawdz najpierw w panelu dzwiek/komunikacja czy nie masz powlaczanych jakichs korekt i dostosowan.

0
  • #7 18 Lip 2015 11:40
    Jomiko
    Poziom 6  

Najciekawsze jest to że kiedy puszczam muzykę to odtwarza normalnie... to dolby wyłączyłam nawet bo przecież i tak wg mnie nie działało wcale...

Dodano po 5 [minuty]:

W zakładce dźwięk/komunikacja zaznaczyłam "nic nie rób" i nagle dolby zaczęło działać :D i na ustawieniu dolby na "gry" dźwięk wraca do normalnej głośności :) Można powiedzieć że sprawa wyjaśniona - dzięki.

0